<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > F5 הוצבה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר עבור Web Application Firewall

F5 הוצבה כמובילה ברבוע הקסם של גרטנר עבור Web Application Firewall

בן גיבסון

בן גיבסון

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) הוצבה ברביע המובילים על ידי גרטנר בדוח רבוע הקסם עבור Web Application Firewalls (WAFs).

"Application Security Manager – ה- WAF שלנו – היה תמיד אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר של F5. מספר רב של לקוחות הסתמך עליו על מנת להגן על יישומים מפני איומים וכנגד פגיעויות," אמר בן גיבסון, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל שיווק ב- F5. "לאחרונה התרחבנו על מנת לענות על דרישות לקוחותינו בענן על ידי כך שאנו מציעים את אותה אבטחה אמינה בדרכים חדשות – כשרות מנוהל דרך Silverline WAF; כפורטל גמיש, קל לפריסה בשרות עצמי דרך Silverline WAF Express; ולאחרונה כשרות פריסה בקליק במרקטפלייס של ענן ציבורי דוגמת Microsoft Azure. אנחנו מאמינים כי הצבתנו ברבוע הקסם משקף את האמון של לקוחותינו בפתרונות ה- WAF של F5 בזמן שהם מגנים על יישומים on premises ויותר ויותר בענן".

כאשר היא מתארת את השוק, גרטנר מגדירה WAF כ"מונע על ידי דרישת הלקוחות להגן על יישומי web ציבוריים ופנימיים כאשר הם נפרסים מקומית (on premises) או מרחוק (hosted, מבוססי ענן או כשרות). WAF מגן על יישומי web ו- APIs כנגד מגוון התקפות, כולל התקפות הזרקה והתקפות DoS בשכבת היישומים. הם אמורים לא רק לספק הגנה מבוססת חתימה, אלא גם לתמוך במודלים חיוביים של הגנה ו/או זיהוי אנומליה"1.

דוח רבוע הקסם ל- Web Application Firewalls לשנת 2017 ניתן לצפייה ב:

https://interact.f5.com/F5_GartnerMQ2017_WAF.html

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות