<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > בפרנקפורט עורכים roadshow משותף להצגת חברות סטארט-אפים בתחומי הפינטק והסייבר

בפרנקפורט עורכים roadshow משותף להצגת חברות סטארט-אפים בתחומי הפינטק והסייבר

אקסלרטור פרנקפורט בשיתוף מכון היצוא ושגרירות ישראל עורכים roadshow משותף להצגת חברות סטארט-אפים בתחומי הפינטק והסייבר

12 חברות סטארט-אפ ישראליות בתחומי הפינטק והסייבר יציגו במסגרת אירוע Roadshow ראשון מסוגו שייערך בפרנקפורט מול קהל משקיעים, מקבלי החלטות בתאגידים גדולים ופעילים בקרנות הון סיכון ובנקי השקעות. האירוע הוא שיתוף פעולה בין אקסלרטור פרנקפורט (Accelerator Frankfurt). מכון היצוא הישראלי והנספחות הכלכלית של שגרירות ישראל בגרמניה.

האירוע יתקיים ב – 26-27 בספטמבר במתחם אקסלטור פרנקפורט הנמצא בלב המרכז הפיננסי של העיר. האירוע ישלב בתוכו גם את השקת תוכנית Go-to-Market של אקסלרטור פרנקפורט המציעה לחברות סטארט-אפ בשלבים מתקדמים (חברות לאחר שלב ה- Seed

Ram and maria

Ram and maria

ולקראת סבב גיוס ראשון ומעלה) מסגרת המאפשרת להם כניסה מהירה וטובה יותר לשוק הגרמני ואירופה בכלל. מדובר בסבב השלישי של התוכנית כאשר בשני המחזורים הקודמים קרוב למחצית מהחברות הסטארט-אפ היו ישראליות. אקסלרטור פרנקפורט נמצא בבעלות פרטית ופועל בקשרים הדוקים עם מקבלי החלטות ובכירים בתעשייה הפיננסית ועם התאגידים בגרמניה.

תהליך הרישום לתוכנית ההאצה לשוק של האקסלרטור נמצא בימים אלה בעיצומו. עד כה הגישו עשרות חברות סטארט-אפ את בקשות הקבלה שלהן – מהן רבות גם מצד חברות ישראליות. "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מכון היצוא ושגרירות ישראל בברלין וההכרה שלהם כי פרנקפורט מהווה כיום  את המנוע הפיננסי העיקרי של אירופה ולאור זאת למשוך יזמים ישראלים לפעול בעיר. הגישה הייחודית שלנו מאפשרת לחברות סטארט-אפ מכל העולם ובמיוחד מישראל גישה נוחה וממוקדת יותר למקבלי ההחלטות בתאגידים הגדולים", אמרה מריה פנאנן, מייסדת ושותפה באקסלרטור פרנקפורט. "אנו משלבים בתוכנית חברות שאנו מעריכים כי יש להן פוטנציאל עסקי בשוק הגרמני. אי הצלחה שלהן תפגע בהכנסות שלנו ולכן אנו נמצאים באותה הסירה עם היזמים בתוכנית שלנו ועושים את המיטב כדי למצות את הפוטנציאל שלהם".

אקסלרטור פרנקפורט מציעה תוכנית בינלאומית המתמקדת בהאצת הפעילות העסקית של חברות סטארט-אפ ויצירת פלטפורמה עבורן לכניסה לשוק הגרמני והאירופי. התוכנית נמשכת ארבעה חודשים והחברות השותפות בתוכנית מחויבות לשהות לפחות שבוע בחודש בפרנקפורט – הנחשבת כבירה הפיננסית של אירופה. בעיר פועלים מעל 200 בנקים וגופים פיננסיים וכיום, במיוחד על רקע החלטת הברקזיט ופרישתה הצפויה של בריטניה מהאיחוד האירופי, הופכת פרנקפורט לאחד היעדים הכלכליים הבולטים בעולם. בעקבות זאת נודע כי מספר תאגידים גלובליים גדולים שוקלים להעתיק את מרכז כובד פעילותם מלונדון לעיר הגרמנית. הפעילות מתקיימת תוך שיתוף פעולה עם זרוע ההשקעות והשיווק של העיר פרנקפורט וסביבתה FrankfurtRheinMain GmbH International Marketing (FRM)  במטרה לעודד חברות סטארט-אפ מכל העולם ובפרט מישראל לקדם את הפעילות שלהן בעיר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות