<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > פורום Fujitsu  במינכן ממחיש כיצד היצירה הדיגיטלית המשותפת מניעה את הטרנספורמציה העסקית

פורום Fujitsu  במינכן ממחיש כיצד היצירה הדיגיטלית המשותפת מניעה את הטרנספורמציה העסקית

  • הנושא של פורום Fujitsu במינכן 2017 הוא חדשנות הממוקדת באדם: יצירה דיגיטלית משותפת, והוא משלב טכנולוגיות חדשניות של Fujitsu  עם מומחיות וידע ייחודיים של הלקוחות, על מנת ליצור פתרונות חדשים לאתגרים עסקיים.
  • האירוע ממחיש את ההתקדמות הרבה שהשיגה Fujitsu במימוש הנדבכים האסטרטגיים העסקיים שלה: הענן, האינטרנט של הדברים, הבינה המלאכותית והיסוד המשותף לכולם – אבטחה.
    רענן ביבר

    רענן ביבר

  • יותר מ-12,000 משתתפים צפויים להגיע לפורום Fujitsu 2017 במינכן שייערך ב-8 וב-9בנובמבר.

תחת הכותרת "חדשנות המתמקדת באדם: יצירה דיגיטלית משותפת" יפתח מחר Fujitsu Forum  מינכן את שעריו בפני יותר מ-12,000 מבקרים במטרה להדגים כיצד היצירה הדיגיטלית המשותפת (Digital Co-Creation) מניעה את הטרנספורמציה העסקית, בכך שהיא משלבת את המומחיות העסקית של הלקוחות בטכנולוגיה חדשנית על מנת ליצור ערך. בכנס תהיה נציגות מכובדת מישראל, בהשתתפות מעל 20 לקוחות, שותפים עסקיים ויועצים.

רענן ביבר, מנהל Fujitsu  בישראל, אמר: "Fujitsu  משלבת טכנולוגיות חדשניות ומומחיות בידע הייחודי של לקוחותיה, על מנת ליצור פתרונות חדשים לאתגרים העסקיים שעמם הם מתמודדים. גישת היצירה המשותפת תהפוך בהדרגה לנורמה העסקית בחברה הדיגיטלית משום שהטכנולוגיה משפרת את היכולות האנושיות, מאפשרת חדשנות ופרודוקטיביות מוגדלת. כיום, כל עסק הוא עסק טכנולוגי עם מרכיבים דיגיטליים המוטמעים בכל תהליכי הליבה. הטרנספורמציה הדיגיטלית מעצבת עתיד משגשג, בטוח יותר ובר קיימא וFujitsu  מחויבת ליצור ערך חדש יחד עם לקוחותיה ושותפיה באקוסיסטם." בשנה האחרונה השיגה Fujitsu  התקדמות משמעותית בארבעה נדבכים עסקיים אסטרטגיים: הענן, האינטרנט של הדברים ובינה מלאכותית, כאשר הנדבך הרביעי – אבטחה – משותף לכולם. הפורום של Fujitsu  ידגיש את ההתפתחויות החדשות בארבעה תחומים עסקיים מרכזיים אלה.

הענן

ההזדמנות החשובה שמציע הענן היא מחשוב היברידי (Hybrid IT). מאחר ועל פי התחזיות יקבלו יותר ממחצית הארגונים הגדולים בשנתיים הקרובות את שירותי טכנולוגיית המידע שלהם מהענן, Fujitsu  הוסיפה אזורים חדשים לשירותי הענן שלה בבריטניה, פינלנד, גרמניה, ספרד וצפון אמריקה. Fujitsu  גם מספקת יכולת אחסון פרטית וייעודית חדשה, המאפשרת שמירת נתונים לסביבות ציבוריות ופרטיות וירטואליות. זהו צעד משמעותי לקראת ציות לדרישות רגולטוריות, לרבות הדירקטיבה הכללית של האיחוד האירופי להגנת נתונים (GDPR).

האינטרנט של הדברים – IOT

האינטרנט של הדברים היא אחת הטכנולוגיות המניעות את הענן ובתחום זה מספקת Fujitsu  רמות חדשות של בינה בקצה הרשת, קרוב לחיישנים עצמם. על מנת לאפשר לעסקים לתפוס את ההזדמנות הזו בקלות, Fujitsu  משיקה היום מותג חדש הקרויFUJITSU INTELLIEDGE™  שיספק בינה חיונית בקצה הרשת. פתרון זה מסוגל לקבל החלטות חכמות בזמן אמת בקצה הרשת על סמך לקחים מהענן, ולהשתמש בבינה מלאכותית כדי לאסוף, לעבד ולהפיק מידע מנתוני חיישנים ולחבר את כל סוגי המידע הדיגיטלי הנובע מהייצור, משלב התכנון דרך הייצור עד לתחזוקה.

בינה מלאכותית

בינה מלאכותית היא טכנולוגיה הצועדת יד ביד עם האינטרנט של הדברים וממשיכה לפרוץ דרכים חדשות לפירוש המידע שמחוללים עסקים. Fujitsu  רואה פוטנציאל עסקי עצום בבינה מלאכותית ומתמקדת בסיוע ללקוחותיה לנצל הזדמנויות אלו. בכדי למנף את הערך של הבינה המלאכותית, Fujitsu  שיתפה פעולה עם יצרנית טורבינות הרוח סימנס גאמזה בהטמעת מערכת בקרת איכות. במקרה זה, הבינה המלאכותית לא רק קיצרה את משך הזמן הנדרש לבדיקות איכות אלא גם איתרה פגמים קטנים שעין אדם לא הייתה יכולה לגלות באופן אחר. בעבר נדרש כיום תמים לבדוק את פני השטח של להב הטורבינה באופן ידני. כעת, סימנס גאמזה משלימה את הבדיקה ב-90 דקות בלבד, ומשמעות הדבר שהמהנדסים יכולים להתפנות ממשימות מונוטוניות אך נחוצות לתחומים חשובים למערכות. בהתחשב בכך שמדי שנה מיוצרים 5,000 להבי טורבינות, החיסכון של החברה הוא כ-30,000 שעות אדם, חיסכון עצום בעלויות.

אבטחה

יכולתם של ארגונים לפעול בעולם דיגיטלי תלויה במידה רבה באבטחת סייבר אפקטיבית שהינה קריטית לאבטחת האספקה של שירותים דיגיטליים ללקוחות ולהגנת המותג, ההכנסות ואמון הלקוחות. על מנת להיות בעמדה הטובה ביותר כדי לתמוך בלקוחותיה, Fujitsu  הקימה ארגון גלובלי לאבטחת סייבר וממשיכה לפתח שירותי אבטחת סייבר לרבות שירותים מתקדמים כגון Cyber Threat Intelligence  ו-Cyber Threat Analytics אשר יחד עם הבינה המלאכותית והמיכון מאפשרים להתגונן ולהגיב לתקריות אבטחה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות