<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > בוקר על השטיח האדום ב- KLA-Tencor

בוקר על השטיח האדום ב- KLA-Tencor

שטיח אדום ארוך ארוך, בובות ענק שמתנפנפות באוויר הקריר של מגדל העמק, מוסיקה, אוכל, שתייה ושורת מנהלים בכירים, חיכו מוקדם בבוקר לעובדי חברת

מימין: מדסן, תדמור ויהו

מימין: תדמור מחלק מודלים מוקטנים

KLA-Tencor ישראל שהגיעו אתמול למרכז הפיתוח שבצפון. הסיבה: שבירת שיא מכירות של כל הזמנים למוצרי החברה, המפתחת ומייצרת פתרונות למדידה ובקרה של ייצור שבבים. ללחיצות הידיים, המילה טובה והטפיחות על השכם צורף גם שי קטן – מודל מוקטן של אחת ממכונות הבדיקה המיוצרות במקום. לחצו ידיים: אורי תדמור, נשיא ומנכ״ל KLA-Tencor ישראל, סיגל סימון, דירקטורית בכירה, ניהול הייצור, שרון יוגב, דירקטורית, ניהול חומר, לירן ירושלמי, סמנכ״ל שיווק בכיר, חטיבת OMD ומנהלים בכירים שהגיעו מחו״ל: ג׳ון מדסן, מנכ"ל חטיבת המטרולוגיה האופטית, אנדריי שגרוב, דירקטור מחקר מתקדם, הנרי טיג'ין – דירקטור בכיר של מכירות וצ׳ייהו יהו, דירקטור, ניהול משאבים מסינגפור. ״היה חשוב לכולנו לומר תודה לאנשים שמגיעים לכאן כל בוקר עם חיוך על השפתיים״, אמר תדמור. ״יש פה ריכוז מרשים של הרבה אנשים מוכשרים, אבל, חשוב מכך: יש כאן צוות מנצח שביחד משיג תוצאות מדהימות״.

חברת KLA-Tencor היא החברה המובילה בעולם בתחומה, עם סניפים ברחבי העולם. השלוחה הישראלית של

מימין: מדסן, תדמור ויהו

מימין: מדסן, תדמור ויהו

החברה ממוקמת במגדל העמק וחגגה בימים אלה 30 שנה להקמתה. מרכז הפיתוח המונה מעל 530 עובדים, ממשיך במגמת הגידול שלו ומגייס בוגרי מוסדות אקדמיים מצטיינים, מדענים ומהנדסים מובילים שישתלבו בצוותי הפיתוח.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות