<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > blockchain technology > SIRIN LABS מקבוצת סינגולריטים חתמה עם שחקן העל ליאו מסי להיות השגריר של מערכת ההפעלה בקוד פתוח Sirin OS

SIRIN LABS מקבוצת סינגולריטים חתמה עם שחקן העל ליאו מסי להיות השגריר של מערכת ההפעלה בקוד פתוח Sirin OS

m&mb&wSIRIN LABS מקבוצת סינגולריטים חתמה עם שחקן העל ליאו מסי להיות השגריר של מערכת ההפעלה בקוד פתוח Sirin OS – המיועדת להנגיש לעולם טכנולוגיות הבלוקצ'יין בצורה מאובטחת ופשוטה לשימוש.  במסגרת הסכם שיתוף הפעולה מסי יקדם את סירין בהשתתפות באירועי החברה, בפרסומות שיצלמו וישודרו ברחבי העולם וברשתות החברתיות של מסי ושל סירין לאבס. 

משה חוגג , מנכ"ל משותף אמר: "אנו נרגשים מאוד לצרף את הכדורגלן הטוב בעולם ליאו מסי  לשורות סירין לאבס אשר זיהתה את הפוטנציאל האדיר בטכנולוגיות בלוקצ'יין ומפתחת פתרונות לשיפור חוויית המשתמש בתחום לטובת הנגשת הבלוקצ'יין לקהל  הרחב. החזון שלנו לייצר סטנדרט חדש לשימוש בטכנולוגיות בלוקצ'יין שיאפשר לכל אחד בעולם ליהנות מהיתרונות של שירותים מבוזרים בצורה ידידותית ומאובטחת".

על סירין

סירין לאבס, העומדת מאחורי פיתוח טלפון היוקרה המאובטח – SOLARIN, שוקדת בימים אלו על פיתוח  FINNEY ,  טלפון הבלוקצ'יין הראשון שישתמש במערכת ההפעלה הפתוחה "Sirin OS" המבוססת על אנדרואיד ומשלבת את טכנולוגיות האבטחה והפרטיות שפותחו במעבדותיה. מערכת ההפעלה מיועדת להגן על מכשירים ניידים ומחשבים ולאפשר למשתמשים לשמור בצורה קלה ומאובטחת מטבעות קריפטוגראפיים לצד הנגשת טכנולוגית הבלוקצ'יין בצורה ידידותית. החיבור בין המכשירים של סירין לאבס יאפשרו יצירת רשת בלוקצ'יין עצמאית, מאובטחת וללא "עמלות".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות