<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > יונייטד איירליינס זכתה בתארי הובלה טכנולוגית-חדשנית

יונייטד איירליינס זכתה בתארי הובלה טכנולוגית-חדשנית

פרסי החדשנות הטכנולוגית

פרסי החדשנות הטכנולוגית

יונייטד איירליינס זכתה בתארי הובלה טכנולוגית-חדשנית בתעשיית הנסיעות עם שני פרסי חדשנות

יונייטד איירליינס ממשיכה בהובלה טכנולוגית-חדשנית וקטפה שני פרסי חדשנות בינלאומיים. יונייטד ביחד עם חברת היעוץ PwC קיבלו את פרס החדשנות בתעשיית הנסיעות (Industry Innovation Award for Travel), עבור האופן שבה השתיים מגדירות מחדש ניהול וביצוע של פרוייקטים בתעשייה. יונייטד קיבלה גם את ה-Bolty Award היוקרתי עבור שימושי ענן הקהילה שלה, בדגש על פיתוח הפורטל הנחשב למוביל בתעשייה.

על אודות יונייטד

יונייטד איירליינס ויונייטד אקספרס מפעילות בממוצע 4,500 טיסות ביום ל-338 נמלי תעופה על פני שש יבשות. בשנת 2016, הפעילו יונייטד ויונייטד אקספרס יחד יותר מ-1.6 מיליון טיסות והובילו 143 מיליון נוסעים ליעדיהם. עם מרכזים בארה"ב בשדות התעופה של שיקגו, דנוור, יוסטון, לוס אנג'לס, ניו יורק/ניוארק, סן פרנסיסקו והבירה וושינגטון די.סי. יונייטד מפעילה למעלה מ-748 מטוסים בקווים העיקריים שלה ועוד 475 מטוסים בקווי יונייטד אקספרס. יונייטד היא בין החברות המייסדות של Star Alliance, המספק שירות ל-190 מדינות דרך 28 חברות-תעופה חברות. למידע נוסף: בקרו באתר united.com, עקבו אחרינו בטוויטר דרך @United, או התחברו אלינו בפייסבוק.מניות החברה האם של יונייטד, United Continental Holdings, Inc, נסחרות בבורסת ניו יורק תחת הסימול UAL.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות