<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Infinity Labs R&D מציעה לעובדי טבע: לעבור הסבה ייחודית ואינטנסיבית להייטק ללא עלות

Infinity Labs R&D מציעה לעובדי טבע: לעבור הסבה ייחודית ואינטנסיבית להייטק ללא עלות

החברה פתחה מרכז לפניות העובדים המפוטרים ותבחר עד 100 עובדים המתאימים ביותר להסבה והכשרה חינמית לפיתוח תוכנה במסלול בן 7 חודשים

Infinity Labs R&D מ

חיים גירון קרדיט אריאל בשור

חיים גירון קרדיט אריאל בשור

בית מטריקס, המבצעת הסבות למקצועות הפיתוח, הודיעה כי היא מוכנה להסב עד 100 ממפוטרי טבע לפיתוח תוכנה.

Infinity Labs R&D פתחה מרכז מיוחד לפניות של עובדים מפוטרים, המעוניינים לבצע הסבת מקצוע ולהשתלב בתעשיית ההייטק. מתוך סך כל הפניות מתכוונת Infinity Labs R&D לבחור עד 100 עובדים ולהכשיר אותם ללא עלות למקצועות פיתוח תוכנה במסלול אינטנסיבי בן 7 חודשים, בסופו מסיימים הלומדים עם ניסיון המקביל לבוגר אוניברסיטה בעל יותר משנתיים ניסיון ומתחילים לעבוד באחת מחברות ההייטק המובילות בישראל. המודל מאפשר למשתתפים להשתלב בהצלחה בתפקידי פיתוח תוכנה משמעותיים. התכנית זו מציידת את בוגריה בכלים ויכולות חשובות כגון למידה עצמית, חשיבה מחוץ לקופסא, מציאת פתרונות מהירים ויעילים, היכרות ועבודה עם טכנולוגיות שונות, עם שיטות העבודה בהייטק ועוד. רק לאחרונה קלטה החברה כמה ממפוטרי חיפה כימיקלים לאחר ההודעה על סגירת המפעל בחיפה עקב סגירת מיכל האמוניה. המפוטרים שולבו בתוכניות ההסבה של אינפינטי לאבס ובחודשים הקרובים יחלו לעבוד בחברות הייטק המובילות בישראל.

חיים גירון, מנכ"ל ומייסד Infinity Labs: "אין סיבה שהעובדים המוכשרים של טבע, אשר חלק גדול מהם מגיע מתפקידים הקשורים במדע, חדשנות וטכנולוגיה, יישאר ללא מקור הכנסה. Infinity Labs R&D מזמינה את כל מי שחשקה נפשו במעבר לתחום המבוקש והמתגמל של פיתוח תוכנה לבוא אלינו. המתאימים יזכו להסבה ללא עלות וישתלבו אחריה בחברות המובילות בישראל. Infinity Labs R&D עונה על המחסור החמור של מפתחי תוכנה שיש כיום בישראל על ידי הסבה איכותית ומקצועית. בוגרי ההכשרה שלנו מצליחים יותר מבוגרי תואר ראשון עם מעל לשנתיים ניסיון, וכל זה תוך 7 חודשים בלבד".

ליצירת קשר עם המרכז המיוחד למפוטרי טבע: *4963 teva@infinitylabs.co.il

אודות Infinity Labs20992-logo

ב-Infinity Labs R&D מאתרים ובוחרים בכל שנה מאות בוגרי אוניברסיטה מצטיינים מבין אלפי מועמדים, לתוכנית יוקרתית המבטיחה קריירה ארוכת שנים בהייטק בתפקידי פיתוח תוכנה ובחברות הייטק מובילות. טרם תחילת העבודה הבוגרים עוברים הכשרה מקיפה על חשבון Infinity Labs R&D. ההכשרה בהיקף של 7 חודשים ובין היתר מדמה את חיי היום יום של איש/ת פיתוח ונותנת מענה מהיום הראשון לכל אתגר שאיש/ת הפיתוח ייתקלו במהלך דרכם המקצועית, לרבות מעבר בין שפות תכנות וסביבות עבודה. התוכנית עוצבה בשיטות הכשרה מתקדמות המתאימות למאה ה-21 ומועברת על-ידי טובי המנטורים והמפתחים. משתתפי התכנית רוכשים יכולות, תובנות כישורים ויכולת יישום בפועל המאפשרים להם להתמודד בהצלחה על תפקידים המיועדים לאנשי פיתוח בעלי ניסיון של 2-4 שנים וזאת מהיום הראשון לאחר ההכשרה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות