<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > פורום לקוחות בוריטאס

פורום לקוחות בוריטאס

יאיר זרצקי

יאיר זרצקי

חברת וריטאס ממשיכה במסורת שלה להעביר לתעשייה הישראלית את העדכונים החמים ביותר בעולמות הגיבוי. לאחרונה נערך מפגש NetBackup User Group אירוע מצומצם וייחודי ללקוחות החברה, בהנחיית, יאיר זרצקי, מנהל ה- PreSale ב- Veritas ישראל ובהשתתפות עשרות לקוחות מכל קשת מגזרי התעשייה מהביטחוני, טלקום, הממשלתי ועד הרפואי. הלקוחות הגיעו לשמוע על החידושים בגרסאת NetBackup 8.1/3.1 שהוכרזה ממש לאחרונה באירוע Veritas Vision בווגאס וכבר נצפו פידבקים חיוביים בשטח.

לדברי יאיר זרצקי: ״התכנסנו על מנת לעדכן את קהילת הלקוחות שלנו בישראל אודות הגרסה החדשה של Netbackup וחומרות Appliances חדשות שהושקו בחודש האחרון בעולם. לצידם השקנו גם מוצר חדש בשם Cloud Point לניהול snap shots, שמספק ממשק אחיד לניהול כל ה- snap shots בדאטה סנטר ובענן. אלו כלים חשובים לניהול והפקת תובנות משמעויות וכלכליות עבור הלקוחות והארגון.

גם בתחום ה- GDPR, חוקי הרגולציה האירופאים שיכנסו לתוקף במאי הקרוב ויחלו גם על חברות ישראליות שיעשו עסקים עם אירופה, וריטאס מקדימה את השוק והיום נחשבת לחברה היחידה שהכלים שלה יכולים לתת מענה מלא לארגון בעמידה בדרישות כה מחמירות. הנטייה של ארגונים, לא רק בישראל אלא בכל העולם, היא פשוט לאגור את המידע ולשמור אותו, לכן אנחנו מאוד ממוקדים בנושא של ה-  Unstructured Data  (מידע לא מובנה), שבמסגרתו המוצרים שלנו מאפשרים תמונה מספר 2לזהות תכנים במידע של הארגון הרלוונטיים לעמידה ברגולציות ה- GDPR. באופן זה אנחנו יכולים לסייע לארגון לנקוט בפעולה הנכונה לו ביותר בהתאם לסוג ולתוכן המידע ולהניב לו ערך גדול יותר.

לדברי אילן משעלי, מנכ״ל וריטאס בישראל: ״Veritas היא פשוט חברה שלא מפסיקה לחדש. בעולם שבו כמויות המידע לא מספיקות לגדול והצרכים משתנים, הפתרונות של וריטאס מכסים קשת רחבה של אלמנטים בניהול המידע ומאפשרים ללקוחות הרבה יותר מלבד גיבוי.  לצד העבודה היום יומית עם השותפים והלקוחות חשוב לנו לחשוף אותם לחידושים תמיד להבין יותר איך אנחנו יכולים לסייע לענות על הצרכים שלהם ולספק פתרונות מדוייקים ופשוטים״.

באירוע שהתקיים בג׳מס, פינקו Veritas את הלקוחות בארוחה בשרית כשרה וטעימה של ג׳מס וכמובן במגוון בירות בטעמים שונים לבחירה מתוצרת מבשלת הג׳מס שפועלת במקום. בסוף האירוע, הגשם שהגיע ממש כמו בהזמנה אפשר לאורחים להשתמש במטריות הממותגות שקיבלו במתנה מ- Veritas.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות