<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > IoT > בשבוע הבא 25/12: כנס האינטרנט של הדברים לתחום הביטחוני

בשבוע הבא 25/12: כנס האינטרנט של הדברים לתחום הביטחוני

הכנס והתערוכה IoT 2017

הכנס והתערוכה הקרובים IoT 2017 שמארגנת חברת iHLS מפנה את הזרקור להיבט הפחות מדובר של האינטרנט של הדברים: התחום הביטחוני.
iotה-IoT מקיף מגוון עצום של מכשירים חכמים מכל התחומים המחוברים לרשת, החל מאמצעים ביתיים, מכוניות, אמצעי ניטור ובקרה בעיר החכמה, דרך המכשירים התעשייתיים ועד לאמצעים והחיישנים הצבאיים אותם נושא החייל בשדה הקרב או אלה הפזורים בשטח.
הכנס הייחודי, המיועד לקהילה המקצועית באקוסיסטם של ה-IoT, מהווה הזדמנות למפגש בין גורמי צבא, ביטחון, אכיפת חוק, מגיבים ראשונים, תעשיות ביטחוניות מובילות, מיטב החברות, סטארטאפים, משקיעים ועוד.
בארוע שיתקיים ב-25 בדצמבר, 2017 במרכז הכנסים לאגו בראשון לציון יוצגו העדכונים האחרונים והטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום בארץ ובעולם.
נציגי צה"ל יציגו את האתגרים העומדים בפני חייל החי"ר העתידי בעולם המחובר של ה-IoT. היישומים בתחום הביטחון וביטחון המולדת יוצגו על ידי UControl Wireless. על תהליך הפיתוח המואץ של מוצר בתחום יספר נציג OriginGPS.
אבטחת הסייבר בעידן ה-IoT תהיה במרכז הרצאתו של מדען בכיר במפעל הסייבר של התעשיה האווירית. היישומים של רשת המכשירים המחוברים במגזר התעשייתי יהיו נושא הרצאתו של נציג mPrest. על מקורות הכוח הנדרשים לתפעול רשת ה-IoT ידבר מומחה מתדיראן.
במישור האורבני, ה-IoT בעיר החכמה וחשיבות הנתונים בתשתיות העירוניות החדשות יוצגו על ידי מומחים מ-Juniper Networks ומ-ACiiST, וסוגיות בתחום התחבורה הציבורית יוצגו על ידי מומחה מאגד.
מהרו להירשם לכנס בנושא IoT לתחום הביטחוני!
להרשמה: https://i-hls.com/events/iot/?page_id=48&lang=he לכל הפרטים: https://i-hls.com/events/iot/?lang=he

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות