<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > המנטורים נפגשים לנטוורקינג במרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו

המנטורים נפגשים לנטוורקינג במרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו

אתמול (20 לדצמבר) התקיים במרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו מפגש של כ-30 מנטורים. בין המשתתפים: צביקה קלייר מייסד ומנכ"ל 3DV, טל שלסקי לשעבר ראש אגף טכנולוגיות בבנק הפועלים, ערן ירקוני, יזם סידרתי ולשעבר מנהל חטיבת הפנטיום באינטל ישראל

 אתמול התקיים בקריה האקדמית אונו, מפגש של מועדון Ono Mentors Club, תוכנית יוקרתית וייחודית למנטורים המלווים את מרכז היזמות של הקריה. המפגש כלל הרצאה ונטוורקינג של עשרות המנטורים הפעילים במרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו ומסייעים בפיתוח תכניות ובליווי סטודנטים וסטרטאפים בתכניות השונות. WhatsApp Image 2017-12-21 at 10.06.14במפגש התקיימה הרצאה בנושא "שתי פסגות ולא במקרה" של ד"ר בועז שליט, ראש ההתמחות לאסטרטגיה ויזמות וראש התכנית לניהול משאבי אנוש בקריה האקדמית אונו, בין המשתתפים יזמים ואנשי עסקים בולטים בישראל, דוגמת: צביקה קלייר מייסד ומנכ"ל 3DV, טל שלסקי לשעבר ראש אגף בבנק הפועלים,ערן ירקוני, יזם סידרתי ולשעבר מנהל חטיבת הפנטיום באינטל ישראל.

בהרצאתו סיפר דר' שליט על חוויותיו בתכנון וטיפוס על הקלימנג'רו והמונט בלאן, על האנשים שמגיעים לפסגה ואלו שלא והקביל באופן מרתק את האתגרים המהותיים בטיפוס, לבנייה ותכנון אסטרטגיים בארגון. שליט, אוהד מושבע של הפועל חיפה, סיפר גם בהתרגשות שהניף את צעיף הפועל חיפה על הפסגות הללו ובכך הביא ל-30 אחוז את מספר הישראלים אוהדי הפועל חיפה שהגיעו לפסגת הקלימנג'רו. המנטורים הקשיבו בנשימה עצורה ובנטוורקינג שלאחר ההרצאה, דיברו ארוכות על התובנות המעניינות.

יאיר סאקוב, יו"ר מרכז היזמות OnoVation: "מפגש המנטורים המוצלח שהתקיים אתמול במרכז ליזמות בקריה האקדמית אונו הוא הדרך שלנו להודות למנטורים על ההשקעה הרבה בעבודתם אתנו בתכניות השונות של מרכז היזמות. מודל היזמות של הקריה האקדמית אונו הוא ייחודי בכך שמטרתו היא הנגשת ארגז הכלים של יזמות לכלל הסטודנטים ולא רק לקבוצות נבחרות. המפגש של המנטורים הינו הזדמנות ליצור רשת נטוורקינג חזקה, להכיר אנשים חדשים וללמוד על נושאים שמעבר ליומיום".

מאיץ המיזמים של מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו

מרכז היזמות של הפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו מפעיל את מאיץ המיזמים – StartOno Accelerator, המציע ליזמים תכנית עומק בליווי מנטורים עסקיים בכירים, במטרה לבנות למיזם תכנית עבודה עסקית ואסטרטגיית התפתחות וצמיחה. תכנית האקסלרטור מהווה את קצה הפירמידה במודל היזמות של הקריה האקדמית אונו, שבבסיסו הנגשת ארגז הכלים של יזמות לכלל הסטודנטים. בסיומה של התכנית, המתפרסת על פני 4 חודשים, מסיים כל מיזם שצלח את האתגר כשבידו מצגת משקיעים מהודקת וכן אסטרטגיית התפתחות וצמיחה. את המיזמים מלווים באופן אישי צוות של מנטורים מובילים מהתעשייה. התכנית כוללת מיזמי מוזיקה, ספורט ועסקים חברתיים, בצד מיזמים מבטיחים בתחומים עסקיים נוספים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות