<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > רדוקסיו הישראלית עלתה לגמר תחרות מוצר האחסון לשנת 2017 של מגזין Storage היוקרתי

רדוקסיו הישראלית עלתה לגמר תחרות מוצר האחסון לשנת 2017 של מגזין Storage היוקרתי

מוצר האחסון של רדוקסיו

מוצר האחסון של רדוקסיו

חברת האחסון הישראלית רדוקסיו, מובילה עולמית בחדשנות בתחום מערכות אחסון וניהול המידע, היא אחת מבין 14 פיינליסטיות שהגיעו לגמר תחרות מוצר האחסון של שנת 2017 של מגזין Storage היוקרתי. בין החברות שעלו לגמר, מותגי אחסון מוכרים וכן חברות סטארט-אפ, כדוגמת רדוקסיו המהפכנית, המבקשות לאתגר את שוק המערכות המסורתיות. תחום האחסון, בועט ורלוונטי מתמיד בגלל מס' גורמים מרכזיים כגון יישומי ביג דאטה, אחסון ואפליקציות בענן ושילוב פלאש במערכות אחסון שהולך וצומח.

החברות שהגישו מועמדות לתחרות מכסות שילובי טכנולוגיות אחסון שונות, מבוססות חומרה, וכן פתרונות אחסון תוכנתיים. הישג זה בא לאחר הזכייה של חברת רדוקסיו בפרס החדשנות הטכנולוגית היוקרתי לשנת 2017 של חברת המחקר פרוסט אנד סאליבן, שהוענק לה בגין הובלת החדשנות בתחום אחסון וניהול המידע.

אלי לופז, דירקטור בכיר בחברת רדוקסיו: "רדוקסיו הגישה מועמדותה בספטמבר האחרון ואנו שמחים ונרגשים לנוכח הבשורה שרדוקסיו היא אחת הפיינליסטיות בגמר של התחרות היוקרתית והנחשבת בתחום האחסון. מעמד חשוב זה מחזק את ההכרה העולמית ברדוקסיו כחברת אחסון פורצת דרך בעולם". להכרזה באתר מגזין Storage: http://searchstorage.techtarget.com/news/450432622/Enterprise-storage-arrays-2017-Products-of-the-Year-finalists

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות