<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > היכון, הכן, צא !! חברות הסטארט-אפ יוצאות לדרך ב CEBIT

היכון, הכן, צא !! חברות הסטארט-אפ יוצאות לדרך ב CEBIT

Startups - SCALE11 - von der Idee zum Next Big Thing

Startups – SCALE11 – von der Idee zum Next Big Thing

CEBIT החדשה מתמקדת ביצירת עסקים, לידים ורעיונות חדשים – הסביבה האידאלית לחברות צעירות בחיפושן אחר שותפים עסקיים חדשים והזדמנויות בינלאומיות לחשיפת מוצריהן לשוק. Scale11 היא
ה’hub’ בעל החשיבות לנטוורקינג עבורן במסגרת CEBIT – תצוגה של סטרטאפים, משקיעים וחברות מבוססות. Scale11 מתרחש מ-11 עד 15 ביוני באולם 27 של ירידי הנובר, כחלק ממתחם ה d!tec באירוע.

בפורמט CEBIT החדש, Scale11 הינו פסטיבל הסטארטאפים הצעיר והתוסס באירופה. אלו 5 ימים בהם הכל קורה: עסקים, יריד, נטוורקינג, שיתוף והעברת ידע, חדשנות פורצת גבולות, פורמטים מגוונים ואירועים עד לשעות הלילה (שעות פתיחה 10-23), בהשתתפות 350 חברות סטארט-אפ מ-40 מדינות ועשרות אלפי מבקרים ומוזמנים.

אזורי התצוגה
יאורגנו עפ"י תחומים:  Security , IOT , Big Dada , Analytics,  Blockchain Cloud &
E-Commerce AI, , Media & AdTech software,  , Smart Home &Mobility,  Smart Cities FinTech,  drones .

איגוד הסטרטאפים הגרמני משחק תפקיד מרכזי בפיתוח ועיצוב Scale11 ואחראי על שילוב מידע ודיונים ב"בימת המומחים" באולם 27, שיכללו פאנלים עם נציגי חב' הסטארט-אפ, נציגי ממשל, משקיעים ובעלי השפעה. אירועי ביתן 27 אף יועברו בשידור חי במשך שעה ביום בערוצי המדיה של האיגוד.

Planet Reseller, Bundesministerium Bildung u. Forschung, DFKI, CAPIO - Fernsteuerung mit Fingerspitzengefühl

Planet Reseller, Bundesministerium Bildung u. Forschung, DFKI, CAPIO – Fernsteuerung mit Fingerspitzengefühl

'מועדון קרב המייסדים' – מיועד לאמיצים המעוניינים להתחרות במילים מול חב' צעירות אחרות. בכל תחרות, יתמודדו 2 מייסדים מול חבר השופטים. התוכנית כוללת גם פאנל מומחים ופיצ'ים על "בימת הסטארט-אפ" – בהם רשאיות להשתתף כל החברות המציגות ב Scale11. ביום רביעי ה-13.6 יספרו החברות שנכשלו בהצגות של מקס' 15 דקות את סיפורן ועצותיהן במסגרת FuckUp Nights.

מועדון המשקיעים: אזור VIP למשקיעים פוטנציאליים
אזור מיוחד יוקצה ב Scale11 למשקיעים שירצו להיפגש עם החברות שייבחרו לשיחות דיסקרטיות, במתחם שקט ויוקרתי. חברה המעוניינת להשתתף יכולה לרכוש כרטיס באתר התערוכה.

הרעיון מאחורי Scale11 כולל שיחות עם חברות מבוססות, פגישות עם משקיעים פוטנציאליים, ויצירת נטוורקינג עם חברות דומות. האירוע מאפשר פגישות B2B עם מקבלי החלטות והצגת המוצרים או  הפתרונות. מעוניינים? הקדימו להירשם  www.cebit.de  03-6492050/2 dmesse@yonipro.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות