<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > מנהלים ובכירים מעולם ה IT והפיתוח ישתתפו בכנסExpert days  SUSE שייערך בת"א

מנהלים ובכירים מעולם ה IT והפיתוח ישתתפו בכנסExpert days  SUSE שייערך בת"א

נציגיSAP , IBM, Lenovo, Microsoft ו- Fujitsu יסבירו על SDI, SAP HANA, פלטפורמות ענן וההזדמנויות הקיימות בשילוב טכנולוגיות קוד פתוח הכנס יערך ביום ב' ה- 19/2/18, במתחם EAST, רח' מיטב 16, ת"א

 במסגרת אירועי SUSE Expert days שמתקיימים ב- 80 מדינות ברחבי העולם, וגם בתל אביב, SUSE תציג את כיצד אימוץ טכנולוגיות קוד פתוח מספק מגוון פתרונות חדשניים לאתגרי ניהול המידע הצפויים בעתיד לארגונים. הכנס נועד לחשוף בפני אנשי ה IT מקומיים, לקוחות ושותפים כיצד אפשר לשדרג את תשתית ה-IT הארגונית על מנת לייצור ארגון "זריז" יותר, כיצד ניתן למנף ולמקסם את יכולות תשתית המחשוב הקיימת ובאילו כלים נוכל להיעזר בכדי להגיב לצרכים המשתנים של הארגון.

דורון אופק. צילום ניב קנטור

דורון אופק. צילום ניב קנטור

במהלך היום המרוכז, מגוון מומחים יציגו את פתרונות הקוד הפתוח למעבר הארגון לארגון דיגיטלי, את גישת ה SDI software-defined infrastructure)) המהווה את אחת ההתפתחויות החשובות בתחום ניהול הטכנולוגיה והמחשוב בארגונים ואילו שינויים הנדרשים במעבר ל DevOps.

בין הדוברים שיגיעו יהיה גם קאי דופקיי ((Kai Dupke, מנהל פרויקטים בכיר מ SUSE העולמית, האחראי על הדור הבא של מערכות ההפעלה הארגוניות בסביבת לינוקס, כולל אחד מהפרויקטים המרכזיים של החברה- SUSE Linux Enterprise Server 15. במהלך קריירה עשירה של 30 שנה דופקיי עסק במגוון תחומים סביב עולם המחשוב הארגוני. הוא מוכר בין היתר בזכות מאמריו הרבים שהתפרסמו במגזינים נחשבים המסקרים את התחום והופעותיו בכנסים שונים.

דורון אופק, מנהל SUSE ישראל: "בשנים האחרונות אנחנו מרגישים האצה בשימוש של ארגונים בטכנולוגיות קוד פתוח. כבר מבינים היום כי הקוד הפתוח מאפשר לארגונים להגיב ולהתאים באופן מיטבי את מערכות המחשוב לצרכים החדשים של הארגון המתבטאים בין היתר בדרישה לזריזות וגמישות. השימוש בטכנולוגית קוד פתוח לא רק מאפשרות לארגונים לשפר יכולות אלא גם לחסוך בעלויות בשילוב עם גמישות תפעולית. הכנס הוא רק אחת מהפעילויות ש SUSE מבצעת בכדי לענות על הדרישה שמגיעה מהשטח למידע נוסף בנוגע לשירותים והטכנולוגיות שאנו מציעים. אני מאמין שזו מגמה שתלך ותגבר בשנים הקרובות."

SUSE היא החברה המובילה בעולם בפיתוח ותמיכה במערכות מבוססות לינוקס לסביבות קריטיות ולארגונים וכן בניהול מערכות המידע ופתרונות האחסון מבוססי הענן. החברה מפתחת מוצרי קוד פתוח אמינים, יעילים, ובטוחים המאפשרים לארגונים שליטה וגמישות גדולה מאי פעם בתחום המחשוב האירגוני ואספקת שירותים קריטיים מאובטחים, תוך הפחתת עלויות המחשוב האירגוני.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות