<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > האקסלרטור AtoBe מארח את האקתון Keep It Simple

האקסלרטור AtoBe מארח את האקתון Keep It Simple

באירוע אשר יתקיים בירושלים ישתתפו כ100 איש ויוענק פרס כספי לקבוצות המובילות בהאקתון

בתאריכים 9-10.6.16 יתקיים האקתון Keep It Simple תחרות פיתוח של אפליקציות ואתרי אינטרנט פשוטים, מצחיקים, ויצירתיים – בעלי פיצ'ר אחד מרכזי ודגש על העיצוב וחווית המשתמש.

האירוע, שמאורגן ע"י עמותת Made in Jerusalem, בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה עזריאלי והאקסלרטור AtoBe, יארך 24 שעות ויארח 100 משתתפים מכל רחבי הארץ, יזמים, מעצבים, מתכנתים, אנשי שיווק ומדיה – מכל הגילים, שיעבדו בצוותים ויתמודדו על הפרסים.about-top-img11

ביום חמישי בבוקר, יתחלקו המשתתפים לצוותים ויעבדו, במשך יממה רצופה ללא הפסקה, על אפיון, עיצוב ופיתוח הרעיונות. לבסוף, ביום שישי בצהריים, יתכנסו כל הצוותים ויעברו שני שלבי שיפוט ע"י פאנל של מנכ"לים ובכירים מהתעשייה, שיבחרו את הרעיונות והביצועים המוצלחים ביותר, ויזכו את חברי  הקבוצות המובילות בפרסים כספיים.

מארגני האירוע, ראובן קרסיק, בן 16, ומקס וולושין: "העתיד של עולם הסטארטאפים וההייטק מושתת על פשטות – החברות הגדולות משקיעות סכומי עתק בהפיכת השירותים שלהן לכמה שיותר מינימליסטיים ופשוטים, ברורים ונקיים.

" השתתפנו כחברי צוות בהרבה מאוד האקאתונים, ותמיד הפריעה לנו העובדה שהמוצרים הסופיים בד"כ לא היו מוגמרים – הצוותים בחרו רעיונות מורכבים מאוד ובתוך 24 שעות, הם פשוט הלכו לאיבוד ולא הצליחו לממש את הרעיונות. החלטנו שהגיע הזמן לקדם האקאתון שבו המטרה היא שהמשתתפים יסיימו את התחרות עם מוצרים מוגמרים במסגרת הזמן המצומצם המוקצב להם".

ההשתתפות באירוע חינמית, בזכות מספר חברות וגופים שהחליטו לתרום מכספם ולתמוך באירוע, וביניהם חברות הסטארט-אפ הירושלמיות Lightricks, OrCam  ו-Twanos, הרשות לפיתוח ירושלים ותכנית Jnext, משרד עורכי הדין יגאל ארנון ומאיץ הסטארטאפים הירושלמי SifTech.

מיכאל מזרחי, מנהל האקסלרטור לסטראטאפים AtoBe בעזריאלי מכללה להנדסה: "AtoBe שמח לארח את  Keep It Simple Hackathon וגאה להיות שותף לעבודה המופלאה של Made In JLM בקידום אקוסיסטם היזמות הירושלמי. המכללה להנדסה, המאכלסת בתוכה אנשי טכנולוגיה ואקדמיה מכל הגוונים בירושלים, היא קרקע מושלמת לחדשנות וליצירתיות. אני רוצה להודות לנשיא המכללה פרופ' אבי דומב וסגניתו גב' שלומציון לולו על התמיכה באירועי קהילה ועל קידום תחום היזמות בירושלים".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות