<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > מאיץ AtoBe , מבית עזריאלי מכללה להנדסה, יציין את סיום המחזור השני באירוע Demo Day  

מאיץ AtoBe , מבית עזריאלי מכללה להנדסה, יציין את סיום המחזור השני באירוע Demo Day  

הזמנה לאירוע הDEMO DAY עזריאלי מכללה להנדסהAtoBe, האקסלרטור ההנדסי בעזריאלי מכללה להנדסה, מסכם את סיום המחזור השני עמוס הצלחות באירוע Demo Day חגיגי

  • גיוסי כספים של החברות המשתתפות בתכנית
  • זכייה בתחרויות טכנולוגיות בינלאומיות וישראליות
  • הנדסת הרעיונות למציאות והוכחת היתכנות הנדסית וכלכלית של החברות

 

ביום ב', 20.6.2016, תקיים 'עזריאלי מכללה להנדסה' בירושלים אירוע חגיגי לציון סיום המחזור השני של האקסלרטור ההנדסי AtoBe. במסגרת האירוע יציגו היזמים, בוגרי ובוגרות המאיץ, את הישגיהם בפני קהל המוזמנים ופאנל משקיעים ונציגי קרנות הון סיכון מחברות וקרנות מובילות וביניהן:

Terra ventures, Jumpspeed Ventures, Pico ventures, Incubit ventures, OurCrowd, MadeInJL, Glide, Argento.

את הנאום המרכזי יישא סגן נשיא החדשנות של חברת Microsoft ישראל, מר' אדיר רון בנושא: "סיפור החדשנות של מיקרוסופט".

ששת חברות הסטרטאפ שהתקבלו למחזור השני של התכנית, השלימו תהליך פיתוח אינטנסיבי בו הוקנו להן כלים ייחודיים לקידום הרעיונות והוצאתם מן הכוח אל הפועל ולהנדס את חלומם למציאות.

מיכאל מזרחי, מנהל אקסלרטור AtoBe: "האקסלרטור הוקם מתוך תפיסה ש'עזריאלי מכללה להנדסה' היא בית להנדסה וטכנולוגיה בירושלים. לפני פתיחת המחזור הראשון בחרנו שש חברות מתוך עשרות חברות שהגישו מועמדות לתכנית – אלה נבחרו על פי הפוטנציאל הגלום במוצר ובצוות שלהן, תוך שימת דגש על  יכולתנו, כמאיץ הנדסי במכללה להנדסה, להעניק ליזמים הצעירים ערך מוסף משמעותי."

חברות ההזנק שהתבססו באקסלטור של המכללה הספיקו לרשום כמה הצלחות מכובדת, הן בהתקדמות טכנולוגית והיתכנות הנדסית של רעיונותיהן. ארבע מתוך החברות כבר גייסו כסף ממשקיעים, מקרנות ומהמדען הראשי במשרד הכלכלה. כל החברות קידמו באופן יוצא דופן היתכנות הנדסית והוכיחו ישימות ביצועית של המוצר שלהן.

בוגרי המחזור הראשון של התכנית השתתפו בתחרויות ישראליות ועולמיות, ואף עלו לגמר בכמה מהן, דוגמאות בולטות: חברת HoloDent זכתה במקום השני בתחרות Startup Open של שבוע היזמות הבינלאומי.

חברת TEM נבחרה לאחת מ20 חברות הסטרטאפ המובילות בעולם, אשר זוכות להשתתף בכנס RISE של Web summit בהונג קונג. חבריה יוטסו לכנס בחסות מחלקת פועלים הייטק של בנק הפועלים – השותפה לאקסלרטור.

גם החברות שמסיימות כעת את המחזור השני רשמו כבר הצלחות והישגים. למשל חברת Tukuoro שזכתה במקום השני בתחרות הבינלאומית של טכנולוגיות ללוחמה בטרור שיזם משרד ההגנה האמריקאי בשותפות עם משרד הביטחון הישראלי (מפא"ת)  ופורום MIT ליזמות בישראל.

איירסקורט_מול_משלחת_מסין

איירסקורט_מול_משלחת_מסין

חברת Check In  זכתה במקום הראשון בתחרותSmart City  של חברתMicrosoft  ועיריית ירושלים, ובמקום השני בתחרות של ועידת התיירות הבינלאומית IMTM.

 

יזמי מחזור 2016- אקסלרטור AtoBe

  1. Airscort

יזמים: איתי שטראוס ויצחק טל

Airscort  מפתחת תחנות עגינה אוטונומיות לחלוטין, המסוגלות לשלוט הן בטיסה תקינה ובטוחה של הרחפן והן בהטענת הסוללות באופן אוטונומי. כך לדוגמא, אנו יכולים לאפשר לחקלאי לתת פקודה למערכת, לסרוק את שדותיו בלחיצת כפתור בלבד. התחנה תדאג להוציא את הרחפן מהאחסון, לסרוק תא שטח מסוים, להחזיר את הרחפן לתחנה לצורך החלפת סוללה ולהמשיך במשימה עד תום

צקאין

צקאין

  1. Check-in

יזמים: משה בינימין ואבי ליפשיץ

Check In מפתחת אפליקציית White Label לבתי מלון ומאפשרת לאורח לנהל מכף ידו את חופשתו, לבצע צ׳ק אין וכמובן גם צ׳ק אאוט, לפתוח את דלת החדר באמצעות המובייל ולהזמין את כל שירותי המלון: ספא, שירות חדרים, מסעדות ועוד. והכל בלחיצת כפתור ובכל השפות.

  1. Kinor-Lev lifebeat

יזמים: ד"ר מרדכי ליפו, ישראל ליפו, עדיאל בוטבול

כבר לא צריך לחכות לנסיעה למזרח הרחוק כדי להירגע.

שיטת  KinorLev (פטנט רשום) מאפשרת לכם בעזרת טכנולוגיה רפואית ייחודית, המייצרת שילוב בין מוזיקה לקצב פעימות הלב, להיכנס למצב מדיטטיבי של שלווה ורוגע גם בתוך המציאות היום יומית.

"כינור לב" נמצאת בעיצומו של תהליך פיתוח אפליקציה ל mobile, ול-wearable במטרה להנגיש את "kinorLev" לכלל האוכלוסייה בארץ ובעולם.

אנו מאמינים כי טכנולוגיה זו היוצרת מעגל אינטראקטיבי בין הלב למוח, סוללת  דרך לאיכות חיים טובה יותר שתביא להחלפת תחושת הלחץ והמתח המאפיינים את חיינו בעידן המודרני, בתחושות של שמחה רגיעה וחיבור אמיתי לדופק של חיינו.

http://www.kinorlev.co.il

 

  1. NoveLaka

יזמים:ריבה נוביקוב, אווה סמגז', יוסי אברינה וד"ר עדאל פנחסי

נובהלקה הינה חברת סטארטאפ R&D אשר מפתחת טכנולוגיה לשחרור תרופה מושהה, על בסיס פולימרים המסוגלים להעביר תרופה דרך העור ישר לתוך הגוף.

  1. Tukuoro

יזמים: עמיר צרויה, מיכאל אזולאי, ניר פנחס

Making Voice Work!

קיפרס_במשרד_החוץ

קיפרס_במשרד_החוץ

החברה פיתחה פלטפורמה שתשמש כממשק המשתמש הבא. Voice User Interface. הפלטפורמה מאפשרת הזנה ושליפת נתונים בקול, בכל שפה ומכל מערכת מידע.

כך, במקום להקליד את המידע לתוך ממשק מייגע, איש השטח (טכנאי/שירות/מכירות)  פשוט מדבר אל האפליקציה, וטוקואורו מבצעת את העיבוד, הדיוק וההזנה של המידע – אל המערכת הארגונית המתאימה. באופן דומה יכול איש השטח לתשאל את מערכת המידע בקול ולקבל מיידית את התשובה – גם כן בקול.

טוקואורו תומכת כיום במערכות salesforcre, Oracle – ותמיכה במערכת נוספת היא אפשרית.

ראו סרטון דוגמא.

  1. Keepers

יזמים:  חנן ליפסקין, אריק בודקוב, דורון יעקבי

אפליקציית קיפר מנטרת ומזהה אלימות ברשת ומודיעה להורים בזמן אמת על כל התרחשות שכזו.

כמו כן האפליקציה מזהה תקשורת של עברייני מין פוטנציאלים ומתריעה עליהם גם כן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות