<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > שי נחמני, ממשל זמין: "בזכות  Veeam קיצרנו את תהליך השחזור של שרת בודד מ- 6 שעות ל- 30 דקות"

שי נחמני, ממשל זמין: "בזכות  Veeam קיצרנו את תהליך השחזור של שרת בודד מ- 6 שעות ל- 30 דקות"

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני  ה- Always-On Enterprise™,  ערכה בשבוע שעבר את האירוע  VeeamON Tour והפעם במלון ממילא בירושלים, מתוך כוונה לפגוש את הלקוחות הירושלמים במגרש שלהם. למעלה מ- 80  לקוחות הגיעו לאירוע המושקע, ביניהם מנהלי מערכות מידע מגופים כמו מגדל שוקי הון, דואר ישראל, האוניברסיטה העברית, קבוצת יבנה, משרד הפנים, עיריית קרית גת, ארכיון מדינת ישראל, אורמת תעשיות, מס הכנסה, רשות האוכלוסין ועוד. עוד נכחו באירוע שותפים מובילים של Veeam,  HPE, מטריקס , דורקום והראל.

ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam פתחה את האירוע וסיפרה לקהל כי בפרק זמן של ארבע וחצי שנים ל- Veeam יש למעלה מ- 1,500 לקוחות בישראל, עשרות שותפים ועשרות מוסמכי VMCE (תוכנית ההסמכה של Veeam) "Veeam מתייחסת במלוא הרצינות והכבוד לשותפים שלה ומשקיעה בהם תשומת לב רבה."

6

מימין לשמאל: יריב חגואל, ארכיטקט פתרונות אחסון,  HPE, ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam, תומר ארבל מנהל מכירות ישראל, Veeam ואמיר מרואני, פריסייל אזורי, Veeam

"על פי דוח Veeam שהתפרסם לאחרונה" הוסיפה ליברמן, "84% מהמנמ"רים מדווחים על פער בין הזמינות שפתרונות הגיבוי שלהם מספקים לרמת הדרישות והציפיות של הלקוחות."

אמיר מרואני, פריסייל אזורי, Veeam צלל פנימה אל נבכי גירסה 9 של  Veeam Availability Suite, השיב על שאלות הקהל והדגים הלכה למעשה את יתרונותיה הרבים של הגירסה שהושקה בתחילת השנה. "עד סוף שנת 2016 נוסיף מוצרים נוספים לפרוטפוליו של Veeam בינהם Veeam Linux Backup – מוצר המיועד לשרתי לינוקס פיזיים ו- VAO  -Veeam Availability Orchestrator."

יריב חגואל, ארכיטקט פתרונות אחסון, HPE שיתף את הקהל ביתרונות הטמונים בשיתוף הפעולה בין HPE ל- Veeam. "Veeam Availability Suite ו- StoreOnes – מוצרי הגיבוי לדיסק שך HPE הם מוצרים מצוינים ואהובים ע"י הלקוחות אולם ברגע שמשלבים ביניהם נוצר מכפיל כוח אדיר. ההתממשקות מתאפשרת דרך ' קטליסט' – כלי של HPE, והיתרונות באים לידי ביטוי בירידה ניכרת בנפח שנדרש לגיבוי, ברוחב הפס שנדרש לשינוע המידע ולחלון זמן הגיבוי המתקצר. כל היתרונות הללו  רלוונטיים גם לתהליך גיבוי מקומי וגם לגיבוי באתר מרוחק. היתרון בין שני הפתרונות – של Veeam ו- HPE – מתבטא גם בעלות המשתלמת."

לסיום, עלה לבמה שי נחמני, מנהל ה- IT של ממשל זמין, שסיפר על המהפכה שעוברת הממשלה בכל נושא מערכות המידע ועל ההתנסות המוצלחת שלו עם פתרונות Veeam. "אם בעבר לקח לנו 6 שעות לשחזר שרת בודד הרי שעם השימוש ב- Veeam הזמן התקצר ל- 30 דקות בלבד. זמן גיבוי של כל השרתים שלנו התקצר מ- 14 שעות ל- 10 שעות. עברנו לשמור 40 דורות אחורה במקום 21 דורות, נפח הגיבוי עלה מ- 30 טרה ל- 380 טרה ב- 10 שעות, מהירות הגיבוי השתפרה מ- 60 MBs ל- 800, ומ- 700 שרתים צמחנו ל- 2,400 שרתים בזכות השימוש בענן הממשלתי – כל השינויים הדרמטיים האלה התאפשרו הודות לבחירה שלנו ב- Veeam."

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות