<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > 8300, זרוע הפעילות של מטריקס לחברות סטארט אפ והייטק, תקיים יום פגישות ייעוץ לסטארטאפיסטים בטכנולוגיות החמות ביותר

8300, זרוע הפעילות של מטריקס לחברות סטארט אפ והייטק, תקיים יום פגישות ייעוץ לסטארטאפיסטים בטכנולוגיות החמות ביותר

יום הפגישות יתקיים ב-19 ליולי 2016

83008300, זרוע הפעילות העסקית של מטריקס לחברות סטארט אפ וטכנולוגיה, תקיים יום מיוחד במהלכו מומחי 8300 יפגשו, ללא עלות, עם יזמים, סטארטאפיסטים ונציגיהם לפגישות ייעוץ אישיות בתחומים החמים ביותר בזירה הטכנולוגית.

בין התחומים בהם יינתן הייעוץ ניתן למנות את תחומי המובייל, אנליטיקה וביג דאטה, UX ודיגיטל, בדיקות תוכנה, מחשוב ענן, סביבות ומתודולוגיות פיתוח כגון Agile ו-DevOps, אבטחת מידע וסייבר, פיתוח במודל Offshore, טכנולוגיות פינטק, גיוס וניהול עובדים וטאלנטים ועוד.

המשתתפים ביום הפגישות יוכלו לקבוע מספר פגישות במגוון נושאים עם מומחי 8300 ללא כל תשלום והתחייבות. יום הפגישות יתקיים ב-19 ליולי 2016 בין השעות 9:00-16:00 במשרדי מטריקס ברחוב אבא אבן 3 בהרצליה פיתוח.

לדברי שירה רז מייזנר, מנהלת השיווק של מטריקס ו-8300 , "יום הפגישות המרוכז הוא חלק ממסורת של מטריקס לשתף את הקהילה בידע ובניסיון שצברה החברה ומומחיה השונים במגוון תחומים, במטרה להכווין, לייעץ וליזום שיח וכר פורה לשיתוף פעולה, בינינו לבין קהילת היזמים. באמצעות יום פגישות זה יזמים וסטארטאפיסטים יוכלו לקבל תשובות על בסיס ידע וניסיון מעמיק ממומחים שחיים טכנולוגיה".

לפרטים והרשמה

 אודות מטריקס:

מטריקס, המעסיקה כ- 7,650 מקצועני ,IT מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי ה- IT בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2015 הגיע לכ- 2.3 מיליארד ש"ח.

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים,הייטק, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. הייחודיות של מטריקס באה לידי ביטוי ביישום טכנולוגיות התומכות ומעצימות את הפעילות העסקית, ביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, וביכולת לצפות קדימה אל הטכנולוגיות המבוקשות של העתיד. למטריקס התמחות ייחודית בפתרונות למגזר הפיננסי וכיום כשליש מפעילות החברה הינה במגזר זה בישראל ובארה"ב בתחומים כגון: מערכות ליבה בנקאיות, פתרונות דיגיטל, CRM,  ניהול סיכונים פיננסים, פתרונות סייבר, מניעת הונאות, BI ומחסני נתונים ועוד. לצד פעילותה העניפה עם חברות וארגונים קטנים ועד ארגונים גדולים,  הקימה מטריקס זרוע עסקית ייחודית תחת השם 8300 המספקת סל של שירותים ופתרונות עבור חברות סטארט אפ והייטק במודלים המתאימים גם לחברות צעירות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות