<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > קבוצת Prodware נבחרה להיכלל ב- Inner Circle היוקרתי של שותפי Microsoft Dynamics

קבוצת Prodware נבחרה להיכלל ב- Inner Circle היוקרתי של שותפי Microsoft Dynamics

Prod - Inner Circle 2016

נציגי מיקרוסופט לוחצים יד לאיאן מק, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת Prodware

בוועידת השותפים האחרונה שקיימה מיקרוסופט בטורונטו (WPC 2016), נבחרה קבוצת Prodware להיכלל במועדון היוקרתי של שותפי Microsoft Dynamics  – ה- Inner Circle לשנת 2016.

ל- Inner Circle היוקרתי נכנסות החברות הנמנות על 4% שותפות Dynamics המובילות בכל הפרמטרים הבאים – ביצועים גבוהים, צמיחה ושביעות רצון הלקוחות. מעבר לכבוד הגדול להימנות על קבוצה אקסקלוסיבית זו, קבוצת Prodware מוצאת ב- WPC אירוע חשוב המספק לשותפות הזדמנות להיפגש, לדון ולהציג את הפתרונות העסקיים החדשניים, היצירתיים והפרודוקטיביים שלהם לשם הפריה הדדית ושיתוף ידע.

"אנו גאים להיכלל ב- Inner Circle של Microsoft Dynamics זו השנה ה-12,"  אמר יוסי חיימוב,  מנכ"ל Prodware ישראל. "החברות ב- Inner Circle מוכיחה מחדש, מצד אחד, את המחויבות שלנו למיקרוסופט, ומצד שני, את ההכרה בפתרונות החדשניים שאנו מפתחים ואת איכות השירות שלנו."

"פתרונות מיקרוסופט תומכים ואף מאיצים את הטרנספורמציה הדיגיטלית שחווים עסקים רבים בימים אלו, וכחברה ב- Inner Circle, Prodware מסונכרנת לחלוטין עם טכנולוגיות עתידיות אלה שישפרו ויעצימו את חווית הלקוח בעתיד."

קבוצת Prodware היא שותפת Dynamics הגדולה ביותר של מיקרוסופט באזור EMEA, עם מחזור של 182 מיליון יורו ב- 2015, 19,000 לקוחות ב- 14 מדינות ו- 1,425 עובדים.

אודות Prodware

Prodware הינה חברת ציבורית בינלאומית (Euronext: ALPRO) המתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע מבוססות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט. ל- Prodware ניסיון רב אשר נצבר באמצעות למעלה מ- 1,250 פרויקטים ברחבי העולם. Prodware הינה שותף ה- Dynamics הגדול של מיקרוסופט ב EMEA ויש לה  מעמד ייחודי של GSI) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט.

Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics הגדול ביותר של מיקרוסופט בשוק הישראלי ומפיצה בלעדית של מערכות ERP של מיקרוסופט המותאמות לשוק הישראלי. Prodware מעסיקה  בישראל למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכות מידע, ניהול קשרי לקוחות, ERP, SharePoint, Enterprise mobility, תשתיות ענן ואבטחת מידע. Prodware מנוהלת בישראל על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware שיישמו מערכות ERP: דוראד, ISS ישראל, 888 , H&M, הולמס פלייס, פוינטר, פקר פלדה, חד אסף, סודקסו, דליה אנרגיה, בקרה גבע, סופלקס, א.ר.י כפר חרוב ועוד. לקוחות Prodware שיישמו מערכות CRM: איקאה, טבע, אלדן, נ.ת.ע, כתר, להבות, מאיר, אקסלנס, בינת, המשרד לקליטת עלייה, עיריית תל אביב ועוד. לאתר החברה: www.prodware.co.il לאתר מוצרי CRM: www.crm-appstore.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות