<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > Citrix דורגה על ידי גרטנר ברביע המובילים בתחום סנכרון ושיתוף המסמכים

Citrix דורגה על ידי גרטנר ברביע המובילים בתחום סנכרון ושיתוף המסמכים

זאת השנה השלישית ברציפות ש- Citrix מדורגת כמובילה בתחום

תומר פרי

תומר פרי

Citrix, המספקת פתרונות Workspace as a service ומיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, דורגה על ידי ד"וח גרטנר ברביע המובילים בתחום סנכרון ושיתוף מסמכים לארגונים (EFSS) שנה שלישית ברציפות על פתרונה בתחום Sharefile.

Sharefile הוא פתרון מאובטח לשיתוף וסנכרון מסמכים התומך בארכיטקטורה היברידית, וכך מאפשר לארגון לבחור האם לשמור את המסמכים בענן של Sharefile, בענן חיצוני או On premise. הפתרון מצפין את הקבצים גם בזמן מעבר וגם בעמידה, ומאפשר השמדה מיידית של כל המסמכים הנמצאים במכשיר שבסיכון. Sharefile מסונכרן עם יתר הפתרונות של סיטריקס לסביבת העבודה הניידת וכך מאפשר ומהוו את עמוד הטווח לפתרונותיה המובילים.

סיטריקס (נאסד"ק: CTXS) היא מובילה עולמית בתחום סביבות העבודה הניידות. החברה מספקת פתרונות וירטואליזציה, ניהול מובייל עסקי, תקשורת ושירותי ענן. פתרונות סיטריקס מספקים ניידות עסקית דרך סביבת עבודה מאובטחת ופרטית, המספקת למשתמשיה גישה מיידית לאפליקציות, דסקטופים, מידע ותקשורת בכל מכשיר, על כל רשת ושירות ענן. עם הכנסות שנתיות של 3.28 מיליארד דולר בשנת 2015, פתרונות סיטריקס נמצאים בשימושם של מעל ל-400,000 ארגונים ומעל ל-100 מיליון משתמשים בעולם.

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום: "המיקום של סיטריקס ברביע המובילים של גרטנר בתחום שיתוף וסנכרון מסמכים מדגיש את הערך המוסף ואת החדשות ש- Sharefile מספק ללקוחותינו. כמובילה בתחום שיתוף המסמכים סיטריקס ממשיכה לייצר טכנולוגיות המשדרגות את לקוחותינו ומאפשרות להם לבצע את עבודתם השוטפת בצורה קלה ומאובטחת"

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות