<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > חברת Deep Instinct (דיפ אינסטינקט) היא הזוכה הגדולה  באירוע הסייבר היוקרתי בעולם – BLACK HAT,  הכנס המפורסם ביותר בעולם בתחום אבטחת המידע שהתקיים בלאס וגאס

חברת Deep Instinct (דיפ אינסטינקט) היא הזוכה הגדולה  באירוע הסייבר היוקרתי בעולם – BLACK HAT,  הכנס המפורסם ביותר בעולם בתחום אבטחת המידע שהתקיים בלאס וגאס

גיא כספי

גיא כספי

 Deep Instinct נבחרה כחברת הסטארט-אפ החדשנית ביותר בעולם הסייבר סקיוריטי

גיא כספי מנכ"ל Deep Instinct:"אנו נרגשים לקבל את תואר חברת הסטארט-אפ החדשנית ביותר ב-Black Hat USA, על החשיבה החדשנית והטכנולוגיה המהפכנית שלנו. מאחורי הפרס החשוב הזה עומדת השאיפה הבלתי פוסקת שלנו לחדשנות ולשינוי בעולם הסייבר סקיוריטי, ליישום של פתרונות בינה מלאכותית ולמידה עמוקה שאין כמותם בעולם בתחום, ולראשונה למתן הגנה אינסטינקטיבית בזמן אמת מהמתקפה הבלתי צפויה הבאה למערכי האבטחה של ארגונים תוך בלימה סטאטית וללא צורך בשימוש בפתרונות sandbox או תשאול בענן"

Deep Instinct, החברה הראשונה שמיישמת בינה מלאכותית, בלמידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר, הוכתרה כ-"חברת ההזנק החדשנית ביותר" במסגרת הכנס היוקרתי לאבטחת המידע "Black Hat" שהתקיים בלאס וגאס.

Deep Instinct זכתה להכרה בזכות הרעיונות המהפכניים בתחום אבטחת המידע אשר הינם בעלי פוטנציאל לשינוי משמעותי באבטחת מידע בארגונים ובתעשייה.

Black Hat, אשר נחשב לאחד הכנסים המפורסמים בעולם בתחום אבטחת מידע, השיק השנה קטגוריה חדשה  -תחת הכותרת, "המיטב של Black Hat", במסגרתה עורכי Dark Reading, האתר המקצועי המוביל בעולם בתחום אבטחת המידע, הכתירו  חברות חדשניות ופורצות דרך עם גישה יצירתית לאבטחה ולשיפור של אבטחת ארגונים.

היישום של Deep Instinct ללמידה עמוקה עבור אבטחת סייבר, אשר הושק בנובמבר 2015, נמצא בהליכי רישום כפטנט. היישום מאפשר יכולות מתקדמות של זיהוי איומים ופרצות אבטחה ברמת דיוק שלא נראתה בעבר ואפשרות למנוע אותם בזמן אמת.

Deep Instinct ממנפת את האפשרויות של "למידה עמוקה" ומספקת הגנה אינסטינקטיבית לכל מכשיר, פלטפורמה או מערכת הפעלה. מתקפות יום אפס ו-APT מזוהות ונחסמות מיד, לפני שיכול להיגרם נזק כלשהו לנקודות הקצה, השרתים וההתקנים הניידים של הארגון.

טים וילסון, אחד המייסדים והעורך הראשי של Dark Reading ציין במעמד הענקת הפרס כי, "Dark Reading רצה לתת השנה הכרה מיוחדת לחברות החדשניות המציגות ב- Black Hat, יש בכנס הרבה חשיבה מהפכנית, והיה קשה מאוד לבחור זוכה בכל קטגוריה. הבחירה בדיפ אינסטינקט קשורה ליכולת החדשנית, לשינוי הארגוני החיובי שהיא תביא לארגונים ובמיוחד היכולת לבלום מתקפה בנקודת הקצה ולחסוך את כל נושא הטיפול במתקפות אחרי אירוע שלפעמים הוא טיפול מאוחר מדי ולא יעיל"

גיא כספי מנכ"ל Deep Instinct ציין כי, "אנו נרגשים לקבל את תואר חברת הסטארט-אפ החדשנית ביותר ב-Black Hat USA. זהו כבוד גדול לזכות בהכרה של Dark Reading, הקהילה המקוונת האמינה ביותר עבור מקצוענים בתחום האבטחה, על החשיבה החדשנית והטכנולוגיה המהפכנית שלנו.

מאחורי הפרס החשוב הזה עומדת השאיפה הבלתי פוסקת שלנו לחדשנות ולשינוי בעולם הסייבר סקיוריטי, ליישום של פתרונות בינה מלאכותית ולמידה עמוקה שאיו כמותם בעולם בתחום, ולראשונה מאפשר מתן הגנה אינסטינקטיבית בזמן אמת מהמתקפה הבלתי צפויה הבאה למערכי האבטחה של ארגונים תוך בלימה סטאטית וללא צורך בשימוש בפתרונות sandbox או תשאול בענן".

פרסי "המיטב של Black Hat" של Dark Reading הוכרזו בטקס שנערך ב-Black Hat USA ב-3 באוגוסט 2016 במרכז הכנסים מפרץ מנדליי בלאס וגאס. הפרס ניתן בשלוש קטגוריות: חברת הסטארט-אפ החדשנית ביותר, החברה הצעירה החדשנית ביותר ומנהיגת המחשבות החדשנית ביותר.

אודות Black Hat

זה יותר מ-18 שנה Black Hat מספק למשתתפיו מידע מעודכן על המחקר, הפיתוח והמגמות בתחום אבטחת המידע. הדרכות ואירועים בולטים אלה בקנה מידה עולמי מונעים על-ידי הצרכים של קהילת האבטחה, והם נערכים מתוך שאיפה לכנס את המוחות הטובים ביותר בתחום. Black Hat מעניק השראה לאנשי מקצוע מכל הדרגים, והוא מעודד צמיחה ושיתוף פעולה של אנשי אקדמיה, חוקרים בעלי שם עולמי ומנהיגים מהמגזר הפרטי ומהמגזר הציבורי. הדרכות ותדרוכים של Black Hat מתקיימים מדי שנה בארה"ב, באירופה ובאסיה.  למידע נוסף: blackhat.com. Black Hat מאורגן על-ידי UBM Americas, חלק מ-UBM plc (UBM.L), חברת שיווק ושירותי תקשורת של Events First. למידע נוסף היכנסו לאתר ubmamericas.com.

כנס Black Hat USA מתקיים מה-30 ביולי עד ה-4 באוגוסט במרכז הכנסים מפרץ מנדליי בלאס וגאס, נבאדה. פרסי "המיטב של Black Hat" הוענקו ב-3 באוגוסט בשעה 18:00, באולם העסקי של המרכז.

אודות Dark Reading

Dark Reading הוא המקור המוביל של ענף אבטחת הסייבר לקבלת חדשות ותובנות בתחום זה. אתר זה מעניק למקצוענים מתחום אבטחת הסייבר סביבה מקצועית ותומכת המאפשרת לתקשר עם עמיתיהם באמצעות דיונים מונחים, בלוגים ומדיה חברתית. מקצוענים מתחום אבטחת המידע נכנסים ל-Dark Reading כדי לקרוא על איומי סייבר, על נקודות תורפה ועל מגמות הטכנולוגיה. כאן הם דנים על אפשרויות הגנה מפני המתקפות האחרונות ועל הטכנולוגיות ושיטות העבודה העיקריות שעשויות לעזור להגן על הנתונים הרגישים ביותר בעתיד. כאן הם מנהלים אינטראקציות איש עם רעהו ועם עורכי Dark Reading כדי לאמץ רעיונות חדשים (וגדולים), למצוא תשובות לשאלות שלהם בתחום אבטחת המידע ולפתור את הבעיות הדחופות ביותר שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.darkreading.com. Dark Reading מאורגן על-ידי UBM Americas, חלק מ-UBM plc (UBM.L), חברת שיווק ושירותי תקשורת של Events First. למידע נוסף היכנסו לאתר ubmamericas.com

אודות Deep Instinct

Deep Instinct היא החברה הראשונה שמיישמת את העיקרון של למידה מעמיקה בתחום אבטחת הסייבר. הפתרון המובנה והפרו-אקטיבי של Deep Instinct ממנף את יכולות החיזוי של למידה מעמיקה ומגן מפני מתקפות יום אפס ו-APT עם רמת דיוק שלא נראתה בעבר. Deep Instinct מספקת הגנה מקיפה שנועדה להגן מפני התוכנות הזדוניות הלא מוכּרות החמקניות ביותר, בזמן אמת ובכל נקודות הקצה, השרתים וההתקנים הניידים של הארגון. היכולות של למידה מעמיקה לצורך זיהוי תוכנות זדוניות מכל מקור נתונים מאפשר להעניק הגנה מקיפה לכל מכשיר, פלטפורמה או מערכת הפעלה. המטה של Deep Instinct נמצא בתל אביב, ישראל, ויש לחברה משרדים בסן פרנסיסקו, קליפורניה. למידע נוסף היכנסו לאתר: http://www.deepinstinct.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות