<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > רד תרמה מלגות בהיקף 72 אלף שקל לסטודנטים למדעי המחשב במכללה האקדמית תל-אביב יפו

רד תרמה מלגות בהיקף 72 אלף שקל לסטודנטים למדעי המחשב במכללה האקדמית תל-אביב יפו

 

rad-mta-2016

זהר זיסאפל דניאלה אילן והסטודנטים

 רד, מובילת השוק בפתרונות תקשורת לחברות תשתיות וחשמל, המשיכה גם השנה במסורת בה החלה לפני מעל לעשור ותרמה מלגות לימוד בהיקף של 72 אלף שקל ל-12 סטודנטים הלומדים במגמה למדעי המחשב באקדמית תל-אביב יפו. המלגות ישמשו בחלקן למימון שכר לימוד ובחלקן לסיוע בהוצאות המחיה של מקבלי המלגות. באירוע חלוקת המלגות לקחו חלק מהצד של רד זהר זיסאפל, ממייסדי רד וקבוצת רד-בינת ודניאלה אילן, סמכ"לית משאבי האנוש של רד ומהמכללה השתתפו, בין השאר, פרופ' שלמה בידרמן, נשיא המכללה ופרופ' גדעון דרור, ממלא מקום דיקן בית הספר למדעי המחשב.

בדבריו לסטודנטים אמר זיסאפל כי רואה בהם את ממשיכי הדרך של הענף והדגיש כי הוא מצפה להשתלבותם המהירה בתעשיית הטכנולוגיה הישראלית, המשוועת לאנשים מוכשרים. ״אני בטוח שכשיגיע הזמן ותתפסו עמדות בכירות בתעשייה, לא תהססו גם אתם להעניק מלגות לצעירים ולמצטיינים״.

מתן המלגות הוא חלק מתפיסת העולם של רד, הדוגלת במתן עזרה לקהילה. בנוסף למכללה, פרוייקט הסטודנטים מקבלי המלגות כולל מוסדות נוספים להשכלה גבוהה: הטכניון, אוניברסיטת תל-אביב ואוניברסיטת בן גוריון באמצעות פרוייקט אופקים להיי-טק.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות