<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > חברת Intentia  תשיק את מועדון המאה באירוע נוצץ בדן קיסריה

חברת Intentia  תשיק את מועדון המאה באירוע נוצץ בדן קיסריה

טאריק תמם

טאריק תמם

בנוכחות טאריק תמם, מנכ"ל המזה"ת, הודו ואפריקה בחברת Infor

חברת Intentia  תערוך ב- 26 לספטמבר אירוע לקוחות במלון דן קיסריה, במהלכו יושק "מועדון המאה" האקסקלוסיבי, המיועד ללקוחות האסטרטגיים של החברה.

האירוע יתקיים בנוכחות טאריק תמם,  מנכ"ל המזה"ת, הודו ואפריקה בחברת Infor, ספקית גלובלית מובילה לפתרונות עסקיים לתעשייה, המיוצגת בישראל על ידי Intentia עם פתרון ה- ERP המתקדם Infor M3.

תמם מגיע לישראל כדי לברך את חברי המועדון, לאחר ש- Infor הכריזה לאחרונה על השקעה מסיבית באזור ועל כוונתה להגדיל את נתח השוק באופן משמעותי.

במהלך האירוע יציג תמם למשתתפים את חזון החברה ותכניותיה לאזור ובנוסף, ייחשפו הערכים המוספים הכלולים במועדון המאה.

בסיום הערב, תתקיים הרצאה של הכלכלן שלמה מעוז.

הכנס מתקיים ביום שני, 26.9.2016 במטה במלון דן קיסריה, רחוב רוטשילד 1, קיסריה, באולם ורדים בין השעות 18:30-22:00.

אודות קבוצת Intentia

חברת  Intentia הינה החברה המובילה בישראל בהטמעת בפתרונות מחשוב ארגוניים בתעשייה. Intentia מייצגת בישראל את Infor, חברת הפתרונות הארגוניים השלישית בגודלה בעולם, עם פתרון ה- ERP החזק ביותר שלה – Infor M3.

Intentia מציעה את המומחים המובילים בישראל בתחום ה- ERP, בעלי ידע מעמיק בתהליכים תעשייתיים בענפים מגוונים וניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים של מחשוב חוצה ארגון בארץ ובחו"ל.  ניסיונה של Intentia והמקצועיות שלה זיכו אותה לאורך השנים בפרסי מצוינות של חברת Infor.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות