<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > 'פורסים' את רדויז'ן – $25 מיליון עבור יח' הטכנולוגיה

'פורסים' את רדויז'ן – $25 מיליון עבור יח' הטכנולוגיה

חברת Spirent Communications ‏ (LSE: SPT) ‏("Spirent"), המובילה בתחום טכנולוגיית התקשורת, הכריזה היום על חתימת הסכם סופי לרכישת יחידת הטכנולוגיה בחברת רדויז'ן(RadvisionTBU), העוסקת בפיתוח תשתיות תוכנה ובדיקות מוצרי V2oIP, תמורת 25 מיליון דולר. יחידת הטכנולוגיה של רדויז'ן, הממוקמת בתל אביב, מציעה חבילה מלאה של תשתיות פיתוח וכלי בדיקות עבור מוצרים ורשתות תקשורת לקול ולוידיאו, באמצעות האינטרנט (V2oIP). כיום שייכת היחידה לחברת רדויז'ן בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של אוויה ("Avaya") – לאחר שקנתה אותה ממשפחת זיסאפל.

חטיבת TBU של רדויז'ן נחשבת חלוצה בתחום ה-V2oIP ומציגה מכלול טכנולוגיות תשתית למפתחי מוצרי מולטימדיה ופתרונות בדיקה עבור רשתות קול וחוזי. ביחידה מומחיות ייחודית באיתות, במולטימדיה וב-IMS. הפתרונות של חטיבת הטכנולוגיה של רדויז'ן נמצאים בשימוש ארגוני מו"פ ברחבי העולם ומסייעים כיום במימוש רוב ההטמעות של העברת קול ווידאו על גבי רשת האינטרנט. (טכנולוגיות V2oIP.). פתרונות אלו כוללים בנוסף לכלי הפיתוח, גם מוצרי בדיקה: למעבדות– חבילת הבדיקה ProLab היא פתרון מערכתי עתיר תכונות, המיועד לבדיקות בזמן אמת של יישומי מולטימדיה גם בהתקני LTE בשלבי הפיתןח. לניטור שירותי תקשורת – פתרון eVident, המאפשר למשתמשים לבדוק את מוכנות הרשת לפריסת שירותי קול ווידיאו.

"כבר היום מהוות בדיקות VoLTE מרכיב קריטי בפתרונות רבים של Spirent. המעבר של לקוחותינו מרשתות דיבור המבוססות על מיתוג מעגלי לרשתות אינטרנטיות פותח קשת הזדמנויות רחבה ביותר לאספקת שירותי VoLTE ו-RCS בהתקנים ניידים", אומר אריק הצ'ינסון, מנכ"ל Spirent. "הצירוף של יחידת הטכנולוגיה של Radvision עתיד להרחיב את קו מוצרי הבדיקה של Spirent באופן שיוכל לענות על צורכי הלקוחות שלנו, החל מהשלבים המוקדמים של תהליך הפיתוח, ועד שלב ההטמעה, תוך חיסכון שנות עבודה רבות בזמן פיתוח ובעלויות."

חברת Spirent תמשיך לקיים ולבסס את קו המוצרים והשירותים של יחידת ה TBU ותיהנה מהכנסות משמעותיות נוספות בזכות הנוכחות העולמית והסינרגיה עם חוג לקוחות ה TBU. חברת אוויה, באמצעות רדויז'ן, תמשיך להשתמש בתשתיות אלו במסגרת מוצרי התקשורת שלה,

חברת אוויה הינה ספק עולמי של פתרונות תקשורת, הכוללים בהם תקשורת אחודה, מרכזי קשר ותמיכה בלקוחות, ציוד רשת ושירותים נלווים לארגונים בכל העולם. העסקה כפופה לתנאי הסגירה המקובלים וצפויה להיסגר סופית בתוך 30 עד 60 יום. 

אודות מערכת ITnews

נגישות