<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > סינריון ממשיכה את המומנטום בדרום אפריקה:

סינריון ממשיכה את המומנטום בדרום אפריקה:

חתמה על שותפות עסקית עם ,EOH ענקית ה- ITלמכירת והטמעת מערכות חכמות לניהול מערך העובדים ההסכם צפוי להניב עסקאות בהיקף של מיליוני דולרים במהלך שלוש השנים הקרובות.

סינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, ממשיכה להעמיק את פעילותה בדרום אפריקה.
החברה חתמה על שותפות עסקית עם EOH, ענקית ה- IT השנייה בגודלה בדרום אפריקה, המעסיקה 12,000 עובדים, ומספקת פתרונות טכנולוגיים לארגונים גדולים.

אבנר מימון

אבנר מימון

בנוסף לפתרונות בקרת הכניסה שהיא מציעה, חטיבת ה- Security של EHO, תמכור ותטמיע את המערכות של סינריון לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management): ניהול נוכחות והיעדרות עובדים, סידור עבודה ועוד. במסגרת ההסכם, הפתרונות של סינריון יחליפו את מערכת הנוכחות שהציעה EOH עד כה ומאות הלקוחות הקיימים בדרום אפריקה ובמדינות שכנות, יוסבו למערכות החדשות. הטכנולוגיה העדכנית של סינריון, תאפשר ל- EOH לפרוץ גם לשווקים וקהלי יעד חדשים, ולתת פתרונות ייעודיים למגזרי שוק בהם לא פעלה בעבר. "לפתרונות שלנו יש יתרון תחרותי גם בשווקים הבינלאומיים בהם אנו ממוקדים כגון צפון אמריקה ודרום אפריקה", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות. " ,EOH יחד עם שלושת המפיצים הקיימים בדרום אפריקה: אינטרביד, דו-פונט ופרוסול, המכירים היטב את השוק המקומי, יסייעו לנו להגיע ביתר קלות לארגונים גדולים, בעלי צרכים מורכבים ופריסה בינלאומית. אנו פועלים בשוק הדרום אפריקאי קרוב לשני עשורים, וביצענו כבר מאות פרויקטים בחברות וארגונים גדולים, ביניהם טויוטה, קלוגס, לוי שטראוס, חברת הקוסמטיקה וולה, בתי חולים, ועוד".

אודות סינריון

סינריון מערכות מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון, פתרונות התוכנה של סינריון פועלים בלמעלה מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם ומשרתים למעלה מ- 5,000,000 עובדים. הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים, בקרת כניסה, ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון וגיוס עובדים. מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות ברחבי העולם. סינריון הינה הספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה של פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management. למידע נוסף : www.synerion.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות