<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > סייברארק רוכשת את קונז'ור (Conjur) ב-42 מליון דולר ומשנה את חוקי המשחק באבטחת DevOps

סייברארק רוכשת את קונז'ור (Conjur) ב-42 מליון דולר ומשנה את חוקי המשחק באבטחת DevOps

 

 סייברארק רוכשת את קונז'ור (Conjur) במטרה להרחיב את פעילותה ולהגן על הרשאות גישה פריבילגים וסיקרטס (SECRETS) בסביבות  דבאופס (DevOps). סכום הרכישה הינו 42 מיליון דולר במזומן. סייברארק היא החברה היחידה שמציעה פתרונות אבטחה העומדים בסטנדרטים ארגוניים ומאפשרים הגנה אוטומטית על הרשאות גישה (סיקרטס/ secrets) וחשבונות פריבילגים בסביבות ענן ודבאופס. סייברארק תוכנה  (NASDAQ: CYBR)היא חברת אבטחת מידע המגנה על ארגונים מפני מתקפות סייבר שחדרו לתוך הרשת הארגונית ומשתמשות לרעה בחשבונות פריבילגיים כדי לתקוף את נכסי המידע הרגישים ביותר של הארגון.

אודי מוקדי

אודי מוקדי

רכישת קונז'ור, אשר פיתחה טכנולוגיה מהפכנית לאבטחת הרשאות גישה/סיקרטס בסביבת ענן ו-DevOps, מרחיבה את מגוון ההזדמנויות העסקיות של סייברארק על ידי הרחבת יכולות לניהול ואבטחה אוטומטיות של חשבונות פריבילגים והרשאות גישה המשמשים כלי אוטומציה, יישומים ושירותים המאפיינים את הסביבה זו. הפתרון עונה על הצורך הדחוף של ארגונים להגנה אחידה ועקבית של חשבונות פריבילגים והרשאות עבור כל סביבות ה- IT בין אם ברשת הארגונית ובין אם בענן.

ארגונים ברחבי העולם מאמצים ומטמיעים כלים ופתרונות של DevOps במטרה להאיץ השקת שירותים ופתרונות חדשים. מסקר שערכו גרטנר ב- 2016 נמצא כי כ- 50% מהארגונים יטמיעו תהליכי ייעול או מתודולוגיות ייעול (DevOps) עד סוף שנת 2016. אך בפועל העריכו גרטנר כי פחות מ- 20% ממנהלי אבטחת המידע בארגונים מצליחים ליישם עקרונות של אבטחת מידע במסגרת תהליכי הדבאופס של הארגון.  רק חלק קטן מאלה, הצליחו להשיג גם אוטומציה של תהליכי האבטחה. בתגובה על הרכישה, אמר אודי מוקדי, מנכ"ל ויו"ר סייברארק: "בעוד שתהליכי הדבאופס מאפשרים לארגונים יעילות ומהירות גבוהים יותר, הם גם מגדילים באופן דרמטי ומשמעותי את הסיכון להתקפות סייבר לאורך ולרוחב הארגון. הרכישה של קונזור מחזקת את מעמדה של סייברארק כמובילה בתחום אבטחת המידע. בשילוב הטכנולוגיה של קונזור, לקוחות סייברארק וארגונים ברחבי העולם יכולים לאמץ בבטחה שיטות פיתוח ותפעול חדשניות ללא התפשרות על אבטחת המידע".

קונזור, נכללת ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר בתחום הדבאופס. המנכל"ית והשותפה המייסדת של קונזור, אליזבת לוולר, ציינה כי "הפתרון החדשני אותו מציעה קונזור בדבאופס מיושם על ידי צוותי פיתוח, תפעול ואבטחה בסביבות IT  מודרניות בארגונים שונים ברחבי העולם . אנחנו נרגשים להצטרף לסייברארק, וביחד להציב סטנדרטים חדשים בתחום אבטחה של חשבונות פריבילגים והרשאות גישה (סיקרטס) ולעזור לארגונים לאמץ תהליכי DevSecOp". קונזור היא חברה פרטית הממוקמת בניוטון שעל יד בוסטון, בקרבת מקום למשרדי סייברארק בארה"ב.

About Conjur

Conjur delivers a DevOps security software platform that enables organizations to balance their goal of adopting cloud computing with their need to ensure security. Conjur automates machine identity provisioning, authorization of privileged access, service account control, and machine-to-machine connectivity in a way that meets the needs of all DevSecOps stakeholders. Companies adopting dynamic, cloud-centric IT infrastructure across industries, including financial services, communications, media and software development, consider Conjur an essential component of their security strategy. Conjur is headquartered in Newton, Mass.

 אודות סייברארק

סייברארק תוכנה (NASDAQ: CYBR)היא חברת אבטחת מידע המתמחה בהגנה על ארגונים מפני איומי הסייבר המתקדמים ביותר – אלה המשתמשים לרעה בחשבונות פריבילגיים מתוך הרשת הארגונית כדי לתקוף את לב הארגון. החברה ממוקדת בהגנה פרואקטיבית כנגד איומי סייבר ובעצירת המתקפות בטרם הן עוצרות את העסק וגורמות נזק בלתי הפיך. בין לקוחותיה ארגונים מובילים ברחבי העולם, בהם יותר מ-45% מחברות ה- Fortune 100. בישראל החברה מאבטחת את רוב הארגונים הגדולים במשק וכן גופי תשתיות רבים. כחברה גלובלית, סייברארק פעילה מהמטה ומרכז הפיתוח בישראל, מהמטה בניוטון, ארה"ב ומשרדים נוספים באירופה, אסיה פסיפיק ויפן.www.cyberark.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות