<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות >  One1 הטמיעה מערכת NetSuite בחברת Trax הישראלית-סינגפורית

 One1 הטמיעה מערכת NetSuite בחברת Trax הישראלית-סינגפורית

היקף הפרויקט מאות אלפי שקלים

חברת One1 השלימה לאחרונה פרויקט יישום והטמעה של מערכת NetSuite ERP בענן בחברת Trax הישראלית-סינגפורית. הפרויקט בוצע על ידי חטיבת NetSuite ב-One1, הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל. הפרויקט ארך כשלושה חודשים וכלל מודולים לניהול כל מערך הפעילות הפיננסית והתפעולית של

רומן מיטשל

רומן מיטשל

החברה. ההיקף הכספי של ההתקשרות מאות אלפי שקלים.

חברת Trax הישראלית-סינגפורית מספקת פתרון ייחודי לקמעונאים, להגדלת מכירותיהם על ידי סידור נכון של מוצריהם על מדפים. הטכנולוגיה שפיתחה החברה מאפשרת ללקוחותיה לצלם את המדפים בחנויות ולקבל נתונים וניתוח של אופן סידור המוצרים והשפעתו על המכירות הצפויות. על בסיס תובנות אלה ניתן לבצע פעילויות מידיות בזמן אמת. כיום Trax מעסיקה 220 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 130 במרכז הפיתוח בתל אביב, ויש לה לקוחות ב-45 מדינות שונות.

רומן מיטשל, מנהל חטיבת NetSuite: "מדובר בפרויקט מוצלח נוסף מבית One1 של יישום מערכת NetSuite. הפרויקט ארך חודשים אחדים בלבד, הודות לשיתוף פעולה מוצלח בין One1 ל-Trax. אנו שמחים שחברת Trax הצטרפה לקהל לקוחותינו בתחום NetSuite. בעקבות היישום המוצלח, NetSuite תשמש כתשתית ארגונית וניהולית שתתמוך בצמיחת החברה". האתגר בפרויקט היה יישום מהיר של מערכת ERP הכוללת לוקליזציה ישראלית שפותחה על ידי One1. הפרויקט בוצע תוך שלושה חודשים בלבד והצטרף לסדרה של פרויקטי NetSuite שביצעה One1 לאחרונה.

עוד הוסיף מיטשל, כי "One1 מובילה את תחום ה-ERP בישראל (לפי סקר STKI) וממשיכה להתרחב בתחום ה-ERP בענן בזכות הקשר המיוחד עם חברת NetSuite. בימים אלו אנחנו מבצעים פרויקטים של העברת לקוחות ממערכות ישנות (on premise/hosted) ובתהליכים של התנעת פרויקטים חדשים. צוות היישום והפיתוח של חטיבתה NetSuite גדל בהתמדה וגם בימים אלו אנחנו מגייסים אנשי מקצוע שעוברים מטכנולוגיות on-premise/hosted לתחום הענן".

יואב דורון, סמנכ"ל כספים ב-Trax ישראל: "מערכת NetSuite עונה על כל הצרכים הייחודיים שלנו בתחום של פיתוח תוכנה ועבודה מול לקוחות גלובאליים. NetSuite זמינה לכל בעלי התפקידים בארגון בכל העולם והיא מאפשרת ל-Trax לצמוח בפעילויות העסקיות. בחרנו NetSuite בעיקר בגלל הטכנולוגיה המתקדמת ומההתחלה אנו מרגישים שהמערכת מצעידה אותנו קדימה. ביננו ובין צוות הפרויקט מחטיבת NetSuite ב-One1 נוצרה שותפות שהוכיחה את עצמה מהרגע הראשון. המקצועיות שלהם נתנה לנו בטחון בביצוע הפרויקט והם ליוו והנחו אותנו לכל אורכו".

 אודות NETSUITE

NetSuite הינה חברה אמריקאית (שנרכשה לאחרונה ע"י חברת אורקל תמורת כ- 9.3 מיליארד דולר) מבוססת על טכנולוגית ענן אמיתי (Pure Multi-Tenant, בגישת SaaS), מערכת רב-חברתית ורב-מטבעית, המכילה לוקליזציה מלאה לדרישות רגולטוריות. מוצרי NetSuite מספקים פתרון ERP, CRM  ו  Ecommerce -אינטגרטיבי חדשני המבוסס ענן. ל – NetSuite מעל ל- 40,000 ארגונים ברחבי העולם, ומשמשת בהצלחה מיליוני משתמשים ברחבי העולם לניהול פעילותם העסקית. חברת NetSuite הוקמה בשנת 1998 על מנת לספק פתרון מלא לניהול העסק כשירות באינטרנט.

אודות One1

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א-125 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות