<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > Arcserve רוכשת את Zetta – ספקית התאוששות מאסון בענן לארגונים

Arcserve רוכשת את Zetta – ספקית התאוששות מאסון בענן לארגונים

חושפת את מפת הדרכים שלה למניעת אסונות, עם פתרון התאוששות זמין ראשון למניעת איבוד נתונים ברמת near-zero והתאוששות מאסון ברחבי תשתיות ענן, סביבות וירטואליות ופיזיות

חברת Arcserve, שפתרונותיה פורצי הדרך להגנה וזמינות של נתונים מספקים לארגונים עוצמה ארגונית עם פשטות תפעול על ידי צוות קטן, הודיעה על רכישת Zetta – מובילה בפתרונות התאוששות מאסון (DR) בענן-תחילה (cloud-first) וקניין רוחני של מרכזי נתונים.

הפתרונות של Zetta מספקים לארגונים התאוששות מאסון ישירות-לענן כשירות (DraaS) וגיבוי כשירות (BaaS), כדי להגן במהירות ובאמינות, גישה לנתונים וירטואליים ופיזיים ושחזור ללא צורך בחומרה נוספת. תנאי העסקה לא פורסמו. עסקה זו מגדילה עוד יותר את נתח השוק של Arcserve בעקבות הרכישה שהוכרזה לאחרונה של טכנולוגיית ארכוב דואר ארגוני.

מייק קרסט,

מייק קרסט,

"הרכישה של Zetta מקדמת את פתרון הענן שלנו באמצעות טכנולוגיה, מרכזי נתונים ומומחיות ואלה ממקמים את Arcserve בחזית תעשיית הגיבוי וההתאוששות", אמר מייק קרסט, מנכ"ל Arcserve. ג'ף ווייטהד, ה- CTO של Arcserve ולשעבר ה- CTO של Zetta, הוסיף: "Arcserve ו- Zetta שותפות לאותו חזון ואנו ממוקדים בהצלחת לקוחותינו, ואספקת חדשנות הגנת נתונים המובילה בעולם. הפיכתנו לחלק של Arcserve מציבה בפנינו הזדמנות מדהימה להשקיע עוד יותר בטכנולוגיה שלנו ומאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו גישה לסל מוצרים רחב יותר של פתרונות הגנת נתונים, ותמיכה גלובלית".

ג'ייסון בפינגטון, אנליסט ראשי ב-ESG, אמר: "ההוספה של Zetta היא בבירור התאמה טובה עבור צרכי לקוחות היום. טכנולוגיות הענן המובילות של Zetta, בשילוב עם פתרונות הגנת נתונים העשירים של Arcserve, מספקים עומק יכולות מרשים, המדגים את התפתחותה הנמשכת של Arcserve ואת חדשנותה בשוק".

גיבוי ענן והתאוששות מאסון מלאים ושקופים

עם הרכישה של Zetta, מערך פתרון הדגל של Arcserve – Unified Data Protection (UDP), יכלול עתה את Arcserve UDP Cloud Direct, היצע DRaaS ו- BaaS ישירות-לענן שלה. Arcserve מציעה כיום את שירות הענן שלה דרך Arcserve UDP במודל גיבוי היברידי, בו המשתמשים משכפלים אוטומטית מידע מגובה משרת נקודת הגיבוי (RPS) באתר ל- RPS מתאים בענן (דיסק-לדיסק-לענן). על-ידי מיזוג הטכנולוגיות של ישירות-לענן וענן היברידי לפתרון אחד, יכולים עתה צוותי IT להטמיע באתרים שלהם, בענן היברידי וישירות-לענן – הכל מעמדת ניהול יחידה.

 Arcserve מנפצת את מושג ההתאוששות עם פתרון פלטפורמה מקיף של Near-Zero Data Loss

כשהיא מכירה בכך שמספר גדל של ארגונים מטמיעים מערכות עם אפס סובלנות ליותר מאשר מספר שניות קטן של אובדן נתונים, Arcserve הכריזה עתה על פלטפורמת מניעת אסונות שתאפשר ללקוחותיה להתקדם מעבר לשחזור נתונים במקרה של אסון, ולמנוע אסונות לגמרי. "ארגונים בגודל בינוני ומבוזרים, כורעים תחת נטל הציפיות הארגוניות, כשמצפים מהם לעמוד בהסכמי רמת שירות המחמירים ביותר בלי תקציבים ארגוניים", אמר מייק קרסט, מנכ"ל Arcserve. "זה המקום בו טמון האתגר: ארגונים אלה אינם יכולים להרשות לעצמם את הפתרונות המורכבים והיקרים המוצעים על-ידי מספר יצרנים, וכן אינם יכולים להצדיק פתרונות DRaaS שעשויים לשחזר מערכות במהירות, אך משחזרים נתונים בני מספר שעות ולא את הנתונים האחרונים. זהו פער שוק עצום שאנחנו נמלא אותו".

אודות Arcserve:
Arcserve הינה ספקית מובילה של פתרונות הגנה על המידע, רפליקציה (שעתוק) ופתרונות גיבוי ושחזור עבור ארגוני אנטרפרייז, ולקוחות בדרגי הביניים. Arcserve שהייתה חטיבה בחברת CA נרכשה בשנת 2014 על-ידי חברת השקעות אמריקנית, ומאז הרכישה מ-CA עברה תהליך השקעה מסיבי בפיתוח ושדרוג פתרונות החברה ומערך המכירות והשותפים ברחבי העולם. כיום בסיס החברה נמצא במינסוטה ארצות-הברית, והיא משרתת מעל ל-45,000 משתמשי קצה בלמעלה מ-150 מדינות.

החברה מספקת פתרונות הגנה על המידע לקשת רחבה של פלטפורמות ואפליקציות – פתרון ה-Arcserve Unified Data Protection מציע התקן יעודי (Appliance) ותוכנה אינטגרטיבית, בתצורות "שגר ושכח" עבור סביבות פיזיות, ווירטואליות ובענן של Arcserve. בנוסף, ל-Arcserve טכנולוגיה מתקדמת ייעודית לארכוב דואר אלקטרוני, ה-FastArchiver, העונה על הצורך החיוני של ארגונים קטנים ובינוניים בישראל להגן ולארכב את רשומות הדואר האלקטרוני שלהם. בישראל פועלת Arcserve בשיתוף חברת ההפצה Trust-IT ובאמצעות חברות אינטגרציה מובילות. לפרטים נוספים: www.arcserve.com/israel.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות