<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > דאסו סיסטמס 'פותחת ארנק' לשרשרת האספקה

דאסו סיסטמס 'פותחת ארנק' לשרשרת האספקה

ברנארד שארלס: צומחים על ידי רכישות (מוצלחות בדרך כלל)

ברנארד שארלס: צומחים על ידי רכישות (מוצלחות בדרך כלל)

על קצה המזלג:

הרוכשת: דאסו סיסטמס

הנרכשת: קווינטיג (הולנד)

מה: תוכנה לניהול ותפעול שרשרת האספקה וגם – 250 לקוחות יוקרתיים (!)

כמה: הערכות מדברות על 250 מיליון יורו.

   

דאסו סיסטמס ((Dassault Systèmes, חברת התוכנה השניה בגודלה באירופה (אחרי SAP) הכריזה על חתימת הסכם לרכישה וודאית של חברת Quintiq, ספקית מובילה של תוכנה לתכנון ואופטימיזציה של פעילות תפעול ושרשרת אספקה, בסכום מוערך של 250 מיליון יורו. מטרת הרכישה – הרחבת סל המוצרים ולא פחות מכך – 250 לקוחות אסטרטגיים של החברה הנרכשת, אליהם 'לוטשת' החברה עיניים (מיליון יורו על כל לקוח)…

 

הרכישה של Quintiq הממוקמת בהרטוגנבוש, הולנד, מרחיבה את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, עם יכולות תכנון של פעילות תפעול, והיא מקדמת את היעד ארוך הטווח של דאסו סיסטמס לייצר "אקו סיסטם שלם" ועולם "וירטואלי-ריאלי" מלא.

 

"דאסו סיסטמס עוסקת בכל רוחב הפעילות העסקית – גם מעבר לעיצוב, הנדסה וייצור. באמצעות הרכישה הזו, הודות לרכישה זו, אנו מרחיבים את היכולת שלנו לספק ללקוחותינו פלטפורמה של חוויה עסקית אסטרטגית", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "3DEXPERIENCE מספקת ללקוחותינו סביבה מקיפה למידול, סימולציה ואופטימיזציה של הפעילות העסקית – החל מיעדים אסטרטגיים ועד ליצירה של  חוויות לקוח".

 

"הצוות של Quintiq מתרגש וגאה להצטרף לדאסו סיסטמס", אמר ד"ר ויקטור אליס, מייסד משותף ומנכ"ל Quintiq. "הטכנולוגיה שלנו מסייעת לקבלת החלטות ואופטימיזציה של אתגרי התכנון העסקי המורכבים ביותר בעולם".

 

באופן טבעי Quintiq תרחיב את המותג DELMIA של דאסו, ותוסיף קו מוצרים חדש של תכנון ואופטימיזציה של התפעול. Quintiq מספקת נגישות חדשה לתעשיות כגון מתכות, כריה, גז ונפט, מסילות, ואספקה ותובלה.

אודות מערכת ITnews

נגישות