<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > Visa ו-PayPal מרחיבות את שיתוף הפעולה באירופה

Visa ו-PayPal מרחיבות את שיתוף הפעולה באירופה

  • יעניקו לצרכנים באירופה חווית תשלום משופרת באינטרנט, באפליקציות ובחנויות
  • שיתוף הפעולה יאפשר ל-PayPal להנפיק חשבונות Visa באירופה
ביל שיידי

ביל שיידי

תל אביב, 18.7.17 – Visa Inc. (NYSE: V) ו-PayPal (NYSE: PYPL) הכריזו היום על הרחבת שיתוף הפעולה האסטרטגי שלהן לאירופה.

 שתי החברות כבר משתפות פעולה בארה״ב ובאסיה-פסיפיק, על מנת להאיץ את תהליך אימוץ התשלומים המאובטחים והנוחים באינטרנט, באפליקציות ובחנויות. הצעד הנוכחי מביא את יתרונותיו של שיתוף הפעולה ביניהן לצרכנים ועסקים אירופים.

במסגרת רשיון הבנקאות שלה באירופה[1], PayPal גם מצטרפת לרשת המוסדות הפיננסיים של Visa, ותוכל להציע חשבונות Visa באירופה ולאפשר לצרכנים ולעסקים להשתמש בחשבונות ה-PayPal שלהם כדי לשלם בכל מקום בעולם שבו מכבדים כרטיסי Visa. "Visa ו-PayPal חולקות מטרה משותפת: להעניק לצרכנים דרך בטוחה ופשוטה לשלם באמצעות המכשיר המועדף עליהם. הרחבת השותפות שלנו לאירופה מעניקה לצרכנים יותר אפשרויות בחירה ומספקת יתרונות לבתי העסק״, אמר ביל שידי, מנכ״ל אזור אירופה ב-Visa Inc., ״באמצעות האפשרות  להנפיק חשבונות Visa באירופה, PayPal תוכל כעת לספק ללקוחות דרכים חדשות וחדשניות לנהל ולהעביר את הכסף שלהם, ללא תלות בפלטפורמה או במכשיר".

״ההסכם שהוכרז היום יעמיק את שיתוף הפעולה של PayPal עם Visa ושותפיה העסקיים ברחבי השוק האירופי״, אמר רופרט קילי, סגן נשיא ומנכ״ל PayPal (Europe) S.àr.l. & Cie S.C.A., "השותפות בינינו תעניק לנו את ההזדמנות להציע למיליוני צרכים ועסקים אפשרויות נוספות באמצעות מגוון רחב יותר של מוצרים חדשניים, בין אם באינטרנט, באפליקציות או בחנות – PayPal עם Visa, תספק דרכים קלות, מאובטחות ונוחות לשלם ולקבל תשלום". הסכם שיתוף הפעולה האירופי יסייע למוסדות פיננסיים להציע לבעלי חשבונות ה-Visa שלהם את האפשרות לשלם בכל מקום שבו מכבדים תשלום מקוון באמצעות PayPal, ולהעניק ללקוחות יותר אפשרויות בחירה. ההסכם גם ירחיב את קבלת התשלום באמצעות PayPal בקרב עסקים באירופה שמקבלים תשלום ב-Visa בנקודות מכירה פיזיות, ויספק ל-Visa, ל-PayPal וללקוחותיהן הזדמנויות צמיחה המבוססות על תחומים הבאים:

  • אפשרויות בחירה ללקוחות: PayPal ו-Visa יספקו חוויה חלקה לצרכנים שבוחרים לשלם באמצעות כרטיס ה-Visa שלהם אצל עסקים שמקבלים PayPal. שיתוף הפעולה עם השותפים הפיננסיים של Visa יאפשר לצרכנים להוסיף בקלות כרטיסי Visa לארנק PayPal שלהם גם מאפליקציות בנקאיות אחרות.
  • PayPal באירופה: PayPal, בהתאם לרישיון הבנקאות שלה באירופה1, תוכל להנפיק חשבונות Visa וכך תאפשר בעתיד לצרכנים ועסקים באירופה להשתמש ישירות בחשבון ה-PayPal שלהם כדי לשלם בכל מקום בעולם בו מקבלים Visa.
  • שיתוף פעולה דיגיטלי: Visa ו-PayPal הסכימו להרחיב את השתתפותן ב-Visa Digital Enablement Program (VDEP) באירופה. VDEP מעניקה לשותפיה העסקיים של Visa גישה לטכנולוגיית טוקניזציה, שמאפשרת לבצע תשלומים בטלפונים ניידים או בכל מכשיר מחובר באופן פשוט ומאובטח. צעד זה ירחיב את קבלת תשלום באמצעות PayPal בקרב עסקים באירופה שמקבלים תשלום ב-Visa בנקודות מכירה פיזיות,.
  • גישה קלה ומהירה יותר לכספים: Visa תעניק ל-PayPal הזדמנות להרחיב את השימוש ב-Visa Direct באירופה, צעד אשר יאפשר ללקוחות PayPal להעביר כספים לחשבונות ה-Visa שלהם במדינות שונות בזמן אמת.

אודות Visa Inc.:

Visa Inc. (NYSE:V) היא חברת טכנולוגיות תשלומים עולמית, אשר מחברת צרכנים, עסקים, מוסדות פיננסיים וממשלות ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות אל מערכת תשלומים אלקטרוניים מהירה, מאובטחת ואמינה. אנו מפעילים את אחת מרשתות סליקת התשלומים המתקדמות ביותר בעולם – VisaNet, המסוגלת לטפל ביותר מ-65,000 עסקאות בשניה, תוך הגנה על הצרכנים מפני הונאות והבטחת התשלום לבתי העסק. חדשנותה של Visa מאפשרת למוסדות הפיננסיים שעובדים בשיתוף עמה להציע לצרכנים יותר אפשרויות בחירה, כמו תשלום מיידי באמצעות חיוב מיידי, תשלום מראש באמצעות חיוב נטען (prepaid) או תשלום עתידי באמצעות מוצרי אשראי. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר הבינלאומי שלנו (www.visaeurope.com), בבלוג Visa Vision (www.vision.visaeurope.com), עקבו אחרינו בטוויטר ב-@VisaInEurope, בקרו באתר הישראלי שלנו www.visa.co.il או קבלו הטבות בנסיעות לחו"ל עם ה-Visa שלכם באתר www.tasti.co.il.

אודות PayPal:

חברת PayPal (NYSE: PYPL) פועלת מתוך אמונה בסיסית שמתן גישה לשירותים פיננסיים יוצר ומקדם הזדמנויות, ומחויבות לדמוקרטיזציה של שירותים פיננסיים ולהעצמת אנשים ועסקים באופן שיאפשר להם לקחת חלק ולשגשג בכלכלה העולמית. פלטפורמת התשלומים הדיגיטליים הפתוחה של PayPal מעניקה ל-203 מיליון בעלי החשבונות הפעילים שלה את הבטחון הדרוש כדי להתחבר ולסחור בדרכים חדשות ורבות עצמה – בין אם הם פועלים באינטרנט, במכשיר נייד, באפליקציה או פנים אל פנים. השילוב בין חדשנות טכנולוגית לבין שיתופי פעולה אסטרטגיים מאפשר ל-PayPal לפתח אמצעים משופרים לניהול והעברת כספים, ומציע מגוון אפשרויות בחירה וגמישות בעת העברת כספים, ביצוע תשלום או קבלתו. פלטפורמת PayPal, אשר זמינה ביותר מ-200 שווקים בכל רחבי העולם וכוללת גם את Venmo, Braintree ו-Xoom, מאפשר לצרכנים ולסוחרים לקבל תשלום ביותר מ-100 מטבעות, למשוך כסף ב-56 מטבעות ולנהל את היתרה בחשבונות ה-PayPal שלהם ב-25 סוגי מטבעות.

[1] PayPal (Europe) S.a.r.l. et Cie, SCA היא מוסד אשראי מורשה בלוקסמבורג, אשר מפוקח על ידי ה-Commission de Surveillance du Secteur Financier.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות