<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > חברת הסטארט-אפ הישראלית Aero-Plan, חתמה על הסכמים עם ענקיות הביטוח הגלובליות

חברת הסטארט-אפ הישראלית Aero-Plan, חתמה על הסכמים עם ענקיות הביטוח הגלובליות

חברת הסטארט-אפ הישראלית Aero-Plan, המקשרת בין חברות ביטוח לשירותי הטסה רפואיים, חתמה על הסכמים עם ענקיות הביטוח הגלובליות  Allianz, AXA, WTP ו –TUGO

אילן דורות

אילן דורות

חברת הסטארט-אפ הישראלית Aero-Plan , אשר פיתחה פלטפורמה המחברת בין חברות ביטוח לבין ספקי שירותים רפואיים מוטסים, חתמה על הסכמים עם שורה של חברות ביטוח בינלאומיות מהגדולות בעולם הכוללות את Allianz, AXA, WTP ו – TUGO. בעקבות יישום המערכת של Aero-Plan, ענקיות הביטוח יספקו באמצעות הפלטפורמה שירותי הטסה רפואיים, במקרה הצורך, למאות אלפי הלקוחות שלהן (המבוטחים המטיילים/מתגוררים בחו"ל) והבאתם למוסד רפואי או חזרה לביתם.

Aero-Plan, שהוקמה בשנת 2015  על ידי אילן דורות וד"ר לירון בלצר ואשר השלימה לאחרונה בהצלחה את תוכנית ה – Go-to-Market של Accelerator Frankfurt, עונה על צורך מרכזי של חברות הביטוח בעולם והוא לספק שירותים מוטסים למבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים להטסה רפואית.

שירות זה הינו יקר ביותר והמערכת של ,Aero-Plan באמצעות אופטימיזציה של משאבים גלובליים בזמן אמת, מייעלת את הטיפול והשירות במצב חירום ומאפשרת להוריד עלויות ביטוח ולהעניק את השירות המקצועי והמהיר ביותר. אילן דורות, מנכ"ל Aero-Plan, אמר כי "אנו נרגשים לראות כיצד מובילי השוק מיישמים טכנולוגיות חדשניות ושותפים לחזון שלנו. בצורה כזו חברות אלה מצליחות לשפר את היעילות שלהן בטיפול בתביעות רפואיות, ולהבטיח שירות מיידי ואיכותי למבוטחים תוך צמצום עלויות תפעול. אין ספק כי מהלך זה מהווה שלב מהותי בתהליכי הכניסה שלנו לשוק הביטוח העולמי ויאפשר לנו מנוף לפעילות עם חברות אחרות" דורות הוסיף כי "העבודה המשותפת שלנו עם Accelerator Frankfurt היוותה מבחינתנו שלב חשוב בתהליכי הצמיחה של החברה".

שוק התביעות הרפואיות בביטוח נסיעות מוערך כ-13 מיליארד דולר בשנה והיקף ההטסות הרפואיות עומד על כ –  100 אלף הטסות בשנה, מה שמייצג היקף של כ – 3 מיליארד דולר הוצאות של חברות הביטוח על הטסות אלו בממוצע.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות