<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > מערך האחסון all-flash 2K של קמינריו מאפשר ל-OnSolve לשלוח התראות חירום למיליוני אנשים בו זמנית

מערך האחסון all-flash 2K של קמינריו מאפשר ל-OnSolve לשלוח התראות חירום למיליוני אנשים בו זמנית

באמצעות מערכי Kaminario K2 all-flash מגיעה החברה לביצועי שיא, אמינות ופשטות, המאפשרים הצלת חיים 

kaminario-K2

kaminario-K2

חברת OnSolve מארה"ב – מובילת שוק בכלי תקשורת ועבודה שיתופית מבוססי-ענן, מספקת תקשורת רגישה לזמן, שנועדה להתריע, ליידע ולהגן על חיים בעסקים ובקהילות. החברה בחרה במערכי האחסון K2 all-flash של קמינריו (Kaminario) הישראלית, כדי להשיג את הביצועים, היעילות והפשטות התפעולית שנזקקה להם, עד היום שלחה החברה 200 מיליון התראות חירום מידיות.

מערכת OnSolve, המשמשת מדינות, רשויות מקומיות וארגונים ברחבי ארצות הברית, מספקת התראות לקהילות, עובדים ומתקנים. היא מתריעה על מצבי חירום, פגעי מזג אוויר חמורים וצורך בפינוי, וכן על הפסקות חשמל מתוכננות, אירועים עירוניים, והודעות כלליות עבור אנשי צוותים ותושבים. המערכת נבנתה כדי לשדר מידע המשפיע על אנשים באופן מידי. לכן כל השבתה בלתי מתוכננת של המערכת או צווארי בקבוק בביצועים עלולים להציב חיים בסכנה.

המערכות של החברה דורשות ביצועים חזקים, עמידות בתקלות ויכולת חיזוי, והמשמעות היא שהשירות שלה חייב לפעול בשלמות ובאופן רציף כל הזמן. כדי לעמוד בדרישות הסף המחמירות שלה החליטה OnSolve לשדרג את מערכות האחסון שלה בכדי להגדיל את נפחי האחסון והביצועים שיאפשרו תקשורת מידית עם מיליוני

kaminario_k_blocks

kaminario_k_blocks

לקוחותיה. החברה התקינה שני מערכי דור חמישי של Kaminario K2 all-flash בכל אחד משלושת מרכזי הנתונים שלה. כל מערך מצויד בנפח אחסון כולל של 22 טרה-בייט אחסון זמין על פי דרישה. כיום OnSolve משלמת רק עבור 15 טרה-בייט אחסון בהם היא משתמשת כרגע בכל מערך קמינריו שלה, ועל פי דרישה יעמדו לרשותה 7 טרה-בייט הנותרים בכל מערך, וייכנסו לשימוש ללא כל עיכוב בפעילות.

OnSolve גם משתמשת בטכנולוגיה החדשנית K2 snapshot של קמינריו כדי לבצע העתקים של בסיסי נתונים לצורך פיתוח אפליקציות ו- QA (הבטחת איכות). החברה מנצלת את היתרונות של ביטול כפילויות נתונים (deduplication) והצפנה, וארכיטקטורת ה- scale-up ו- scale-out של  K2ממצבת אותה מוכנה להתרחבות קלה וללא הפרעות בתגובה לביקוש עתידי.

אודות קמינריו

קמינריו, חברת אחסון all-flash המובילה, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם לפי-דרישה של היום, ומכין אותם לטפל באופן חלק בחידושים של מחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם, מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם. למידע נוסף אנא בקרו ב- www.kaminario.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות