<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > 3D > ספקית הרכבת האיטלקית Blutec בחרה בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

ספקית הרכבת האיטלקית Blutec בחרה בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

לפרוייקט הרכב התעשייתי. אתר חדשני לרכבים היברידיים ואלקטרוניים יפתח מחדש בסיציליה.

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE ומובילה גלובאלית בתחום תוכנות העיצוב בתלת מימד, אבי טיפוס דיגיטאלים וניהול חיי מוצר (Product Lifecycle Management – PLM) הודעה היום שפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE שלה נבחרה לתמוך בפרוייקט הרכב התעשייתי של ממשלת איטליה. מדובר בפרויקט בהיקף של כ- 300 מיליון יורו של חברת Blutec Srl, בשיתוף Invitalia, הזרוע לפיתוח עסקי והשקעות של משרד הכלכלה האיטלקי.

במסגרת הפרוייקט Blutec תפיח רוח חיים חדשה באתר ייצור רכבים ישן באזור סיצילה, שלמעשה נסגר כבר בשנת 2011 ותסב אותו למרכז לייצור רכבים מתקדמים – היברידים ואלקטרוניים לתעשיית הרכב הבינלאומית. כמו כן תעסיק החברה מחדש כ- 700 איש מכוח האדם המקורי של אתר הייצור. Blutec תיישם את פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטםס כדי להכשיר את העובדים לתחום החדשנות התעשייתית בת-הקיימא ותשתמש ב- ״Electro Mobility Accelerator״ – חווית פתרונות לתעשייה המסייע לדמיין, לעצב, לדמות ולספק רעיונות חדשים לתחום לרכב. הפרויקט צפוי להיות מיושם במלואו כבר בשנת 2018.

SAULT SYSTEM KV

SAULT SYSTEM KV

״המשימה של Blutec היא לייצר רכיבים וסדרות חדשניות של כלי רכב ידידותיים לסביבה עבור יצרני הרכב היוקרתיים ביותר ולהביא הטבות חברתיות וכלכליות לאזור״ אמר קואזימו די קורסי, מנכ״ל Blutec. ״כאשר ההצעה שלנו להחיות את אזור התעשייה החשוב הזה נבחרה מבין 22 מועמדים אחרים על ידי Invitalia, ההשקעה הראשונה שלנו הייתה בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. כחברה המתמחה בהנדסה וייצור של רכבים, מבחינתנו טכנולוגיה זו היא נקודת מוצא עקרונית וחשובה ביותר לתכנון, יצירה ומכירה של מוצר טכנולוגי מתקדם הדורש פעילויות מחקר ופיתוח אינטנסיביות״.

פתרון ה- Electro Mobility Accelerator  של דאסו סיסטמס יספק ל- Blutec סביבה דיגיטלית שיתופית, שתגדיר, תעריך ותאמת את הביצועים של הרכיבים והתוצרים המיוצרים באתר. מעבר לכך, הפתרון יספק גם סיבה דיגיטאלית שיתופית עבור ייצור מכוניות במהדורה מוגבלת וסדרות ייחודיות של מכוניות היברידיות וחשמליות, המבוססות מודלים קיימים, שיאופיינו בשינויים ידידותיים לסביבה על מנת להוריד את הפליטה המזהמת של הרכבים. ״פרוייקט החדשנות של Blutec מכוון לבנייתו של האב יצירתי ליצרני הרכב, שיתרום לפריחה מחודשת של תעשיית תחבורה ברת- קיימא כמו גם לשוק הניידות כולו״, אמר אוליבייה סאפין, סמנכ״ל תעשיית ניידות ותחבורה בדאסו סיסטמס. ״פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE מציעה יכולות דיגיטליות רב-תחומיות החיוניות לדור הבא של המחקר והפיתוח של הרכב החשמלי, אשר יתמכו ברמת המיקוד של Blutec כחברה חדשנית ומנהיגה תעשייתית״ מוסיף סאפין. למידע נוסף על פתרונות החוויה של דאסו סיסטמס לתחום התחבורה ותעשיית התנועה בקרו באתר: http://www.3ds.com/industries/transportation-mobility/

אודות דאסו סיסטמס

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE , מספקת לעסקים ולאנשים סביבות וירטואליות לדמיין חידושים ברי- קיימא. פתרונות מובילי העולם של דאסו סיסטמס משנים למעשה את האופן שבו המוצרים מתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ונתמכים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מטפחים חדשנות חברתית ומרחיבים את גבול האפשרי בעולם הווירטואלי לשיפור העולם האמיתי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ -220,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל הענפים וביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו אותנו באתר: www.3ds.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות