<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > 53 מיליון דולר לקמינריו. להתרחבות גלובאלית

53 מיליון דולר לקמינריו. להתרחבות גלובאלית


קמינריו. דני גולן. מנכל 
Silicon Valley Bank וקרן הגידור Lazarus  מצטרפות למשקיעות הקיימות  בקמינריו שביניהן הקרנות סקויה ופיטנגו. סך ההשקעה בקמינריו עד כה: 128 מיליון דולר.

שלישי, 2 בדצמבר, יקנעם. חברת קמינריו הישראלית, ספקית מובילה של פתרונות All-Flash Storage  לארגונים, הכריזה על סבב גיוס אשר התאפיין בביקוש יתר ובעקבותיו גייסה החברה סכום של 53 מיליון דולר. יחד עם סבב גיוס זה, גייסה קמינריו עד כה 128 מיליון דולר. למשקיעים הקיימים בחברה: Sequoia, Pitango, Globespan, Tenaya ו- Mitsui, הצטרפו משקיעים חדשים: בנק Silicon Valley וקרן הגידור Lazarus, כמו גם חברה ציבורית גדולה.

סבב הגיוס נועד להאיץ את צמיחת החברה ולהרחיב את מערך המכירות, השיווק והתמיכה בפתרון אחסון הפלאש Kaminario K2, שהוכיח יעילות אחסון גבוהה במיוחד, סקלביליות וגמישות.

"פתרונות בתחום אחסון פלאש רשמו ביקושים גבוהים בשוק משום שהם יכולים לספק מענה לדרישות העסקיות המודרניות באופן שבו פתרונות מסורתיים אינם יכולים", אמר חיים סדגר, מנהל שותף בקרן Sequoia. "הביקוש הגדל לפתרונות בתחום זה מאיץ בחברות הטכנולוגיה להיות יותר זריזות, סקלביליות ולספק פתרונות ביחס עלות–תועלת טוב יותר מאי פעם".

מאז הושקה גירסה 5 של Kaminario K2בסוף מאי השנה, היקף ההכנסות גדל פי 4 עם הצטרפות קשת רחבה של לקוחות במגוון ענפים, ובכלל זה שירותים פיננסיים, שרותי בריאות, פרסום דיגיטלי, היי-טק, גופי ממשל וחינוך. קמינריו הרחיבה את רשת השותפים העסקיים שלה ליותר מ- 70 שותפים בארה"ב ובישראל. בין הלקוחות של קמינריו בישראל שיישמו פתרונות בשנה האחרונה נכללות חברות כגון: בנק לאומי, בנק דיסקונט, אורבוטק, טבולה, פרטנר, ג'יימס ריצ'רדסון, מאקו, ביטוח ישיר, אינטיגואה ועוד.

קמינריו מוזכרת בקביעות על ידי גרטנר כחברה מחדשת ומובילה בתחום השימושים הקריטיים במערכי SSD. בנוסף, קמינריו זכתה בתואר "טכנולוגית הפלאש החדשנית ביותר" בועידת ה- Flash Memory.

"הארכיטקטורה הייחודית של קמינריו, המפיקה את מקסימום היתרונות מטכנולוגית הפלאש מסייעת רבות להצלחתם של עסקים. עם Kaminario K2 ארגונים יכולים לממש פתרון All Flashכמערך אחסון מרכזי ולהינות משיפור ביצועים ארגוני, מ-  time to marketמהיר יותר לשירותים ומוצרים חדשים, חווית משתמש טובה יותר ויכולת להפיק תובנות במהירות רבה", אמר דני גולן, מייסד ומנכ"ל קמינריו. "תוספת המימון החדשה לקמינריו מהווה אישור לכך כי הצלחנו במשימה להפוך את אחסון הפלאש לנגיש וכדאי לכל ארגון".

שוק האיחסון הארגוני בטכנולוגיות SSD הוא בהחלט אחד התחומים המתפתחים – ושחקנים רבים הצטרפו ו/או הגדילו מהותית את מעורבותם בו. בין החברות הבולטות שהצטרפו לקטגוריה בתקופה האחרונה – סיסקו.

אודות קמינריו

קמינריו היא הספקית המובילה של אחסון All-Flash לארגונים, המספקת פתרון בעל יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד בעלות של 2 דולר לג'יגה בייט. היא החברה היחידה בענף המבטיחה נפח אחסון יעיל. ב- Kaminario K2 שולבה ארכיטקטורה ייחודית המפיקה את המירב מטכנולוגית הפלאש. זהו הפתרון היחיד המשלב ארכיטקטורות גידול Scale-Out ו- Scale-Up, המאפשר לארגונים להגדיל את נפח הנתונים והביצועים על פי צרכיהם. מטה החברה ממוקם בבוסטון, מסצ'וסטס ובבעלותה משרדים ביקנעם בישראל, סיליקון וואלי וניו יורק. בין המשקיעים בחברה נכללים הקרנות Sequoia, Pitango, Globespan, Tenaya, בנק סיליקון וואלי ואחרים.

אודות מערכת ITnews

נגישות