<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > ג'ייביל (Jabil) תרחיב פעילותה בישראל עם רכישת קבוצת שמר

ג'ייביל (Jabil) תרחיב פעילותה בישראל עם רכישת קבוצת שמר

הרכישה כוללת שני מפעלים בפארק ההייטק ביקנעם ובאזור תעשייה בר לב, המשתרעים על פני 12 אלף מ"ר ומעסיקים יותר מ-350 עובדים Shemer

ג'ייביל (Jabil Circuit)(NYSE: JBL), ספקית גלובלית של פתרונות תכנון, הנדסה, יצור ושרשרת אספקה, מודיעה על חתימת הסכם לרכישת קבוצת שמר. שמר היא קבלנית משנה של תכנון, ייצור ואינטגרציה של מערכות מורכבות הכוללות ציוד מערכות הינע רובוטיות, תתי הרכבות ושירותי ייצור קבלני לחברות אלקטרוניקה המתמחות בפיתוח ומכירה של מכונות מורכבות.

הרכישה תגדיל משמעותית את נוכחותה של ג'ייביל בישראל, עם הוספת שני מפעלי הייצור של קבוצת שמר למשרדיה בתל אביב הקיימים משנת 2012.

מפעל המתכת וההרכבות באזור תעשייה בר לב ומפעל מערכות ההינע הרובוטיותבפארק ההייטק ביקנעם, מעסיקים יותר מ-350 עובדים ומשתרעים על פני שטח של 12 אלף מ"ר של רצפת יצור ושטחי עזר. עם הרכישה, מחזקת ג'ייביל את יכולותיה בייצור מערכות ברמת מורכבות טכנולוגית גבוהה, כמו גם את יכולות האינטגרציה וביצוע בדיקות למכלולים ברמת מערכת מלאה.

"הצטרפותנו לג'ייביל מספקת לנו את התשתית והמשאבים למימוש מלוא פוטנציאל הצמיחה שלנו, בשוק המקומי והגלובלי", אמר ירון איתי, מנכ"ל קבוצת שמר. "אנו מצפים לסייע ללקוחותינו לנצל את יתרון הפריסה הגלובלית של ג'ייביל, כמו גם את פתרונות שרשרת האספקה ושירותי הייצור המשלימים שלה".

בוב הרמון, סגן נשיא החטיבה העסקית הגלובלית בג'ייביל: "המומחיות של שמר, היכולות הייחודיות והמחויבות המוכחת של החברה לאיכות ולשירות לקוחות, יהוו תוספת רבת ערך לג'ייביל ולמערך הפעילות שלנו באירופה בפרט".

ציפי לנדסמן, דירקטור פיתוח עסקי ג'ייביל ישראל: "רכישת קבוצת שמר תסייע לנו להעמיק את נוכחותנו בישראל ולספק ללקוחותינו כאן וברחבי העולם פתרונות ושירותים מקיפים כשותף החומרה שלהם".

ירון איתי, מנכ"ל קבוצת שמר, ימשיך להוביל את הפעילות והפיתוח העסקי של שמר בישראל.

השלמת העסקה כפופה לתנאים מסוימים, הכוללים אישורים רגולטורים מקובלים, בהתאמה להסכמים מסוימים בהם שמר מעורבת.

אודות קבוצת שמר

קבוצת שמר הוקמה בגליל בשנת 1983 על ידי שמואל כרמון, מיכאל רוטמן ורמי לבבי, ונחשבת לספקית שירותי ייצור מובילה של ציוד ייצור הייטק עבור חברות OEM. החברה מתמחה ביצור מכלולים לזיווד אלקטרוני ,מארזים מורכבים, מערכות הינע ואינטגרציה ברמת מערכת מלאה. משרדי הנהלת קבוצת שמר נמצאים במפעל באזור התעשייה בר לב ומפעל נוסף ממוקם בפארק תעשייה היי טק ביקנעם. www.shemer.com

אודות Jabil

Jabil (ג'ייביל) הינה חברת פתרונות מוצר גלובלית המספקת שירותים מקיפים לחברות אלקטרוניקה וטכנולוגיה במגוון רחב של ענפי תעשייה. ג'ייביל מסייעת ללקוחותיה להפוך רעיונות למוצרים ולקדם הזדמנויות חדשות מעבר לזירת השוק שלהם, באמצעות היצע רחב של יכולות תכנון, ייצור וניהול מוצר. החברה מאפשרת ללקוחותיה להגיע לשוק מהר יותר ובאופן אפקטיבי יותר, על ידי אספקת פתרונות שרשרת אספקה דיגיטליים חכמים, ברחבי העולם. משרדיה הראשיים של ג'ייביל ממוקמים בסנט פטרסבורג, פלורידה. לחברה 90 מפעלים ב-24 מדינות ו-180 אלף עובדים ברחבי העולם.  החברה נסחרת בבורסת ניו יורק (JBL). www.jabil.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות