<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > NXP ופריסקייל הודיעו על השלמת המיזוג ביניהן

NXP ופריסקייל הודיעו על השלמת המיזוג ביניהן

איינדהובן, הולנד ואוסטין, טקסס, 7 בדצמבר 2015 –NXP Semiconductors N.V. (נסד"ק: NXP) ופריסקייל סמיקונדקטור בע"מ הודיעו היום על השלמת המיזוג בהתאם לתנאי הסכם המיזוג שעליו חתמו במרס 2015. המיזוג יוצר מובילת תעשייה של מוליכים למחצה עתירי ביצועים לאותות מעורבים, אשר הכנסותיה המשולבות מסתכמות ביותר מ-10 מיליארד דולר. הישות הממוזגת תמשיך לפעול תחת השם NXP Semiconductors N.V. (נסד"ק:NXPI) ותהפוך למובילת השוק בפתרונות מוליכים למחצה לרכב ובשוק המיקרו-בקרים למוצרים רב תכליתיים.

"באמצעות המיזוג יצרנו מעצמה תעשייתית שתתמקד בהזדמנויות לצמיחה מהירה בעולם חכם ותמנף את ההזדמנויות החדשות שמספק הביקוש הגובר לקישוריות, כוח עיבוד ואבטחה. הקמתה של NXP החדשה היום היא צעד מכונן במסענו להפוך למובילי התעשייה בפתרונות עתירי ביצועים של אותות משולבים," אמר ריק קלמר, מנכ"ל NXP. "כמובילים בחיבורים מאובטחים, המיזוג מאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות שלמים יותר ובתחום התשתית התומכת פתרונות לעולם חכם יותר. כתוצאה מכך, אנו חוזרים ומדגישים היום שאנו מצפים להמשיך ולצמוח בקצב מהיר יותר מכלל השוק, להגיע לרווחיות ברמה עולמית ולהפיק עוד יותר מזומנים שיאפשרו לנו להמשיך ליצור ערך משמעותי עבור בעלי המניות של NXP." NXP Herzliya

כפי שנמסר קודם לכן, העסקה צפויה להגדיל את הרווחים של NXP שלא לפי עקרונות חשבונאיים מקובלים (non-GAAP) ב-2016. NXP צופה לחסוך 200 מיליון דולר בעלויות ב-2016 הודות לעלויות משותפות לשתי החברות המתמזגות המסתכמות ב-500 מיליון דולר לשנה.

אודות NXP Semiconductors

חברת NXP Semiconductors N.V.  (נסד"ק:NXP) מאפשרת חיבורים ותשתית מאובטחים לעולם חכמם יותר ומקדמת פתרונות המקלים על החיים ועושים אותם טובים ובטוחים יותר. כמובילה העולמית בפתרונות קישוריות מאובטחים ליישומים משובצים, NXP מניעה את החדשנות בקישוריות מאובטחת לכלי רכב ופתרונות לשוקי הקישוריות והפרטיות מקצה לקצה. החברה נשענת על יותר מ-60 שנות ניסיון ומומחיות משולבים ומעסיקה 45,000 עובדים ביותר מ-35 מדינות. למידע נוסף, בקרו ב-www.nxp.com.

אודות Freescale Semiconductors

חברת Freescale Semiconductors ( (NYSE: FSLמאפשרת את יצירתם של פתרונות עיבוד מאובטחים ומשובצים עבור האינטרנט של המחר. הפתרונות של פריסקייל  מניעים עולם חדשני יותר ומחובר יותר, מפשטים את חיינו והופכים אותם לבטוחים יותר. כארגון המשרת את החברות הגדולות ביותר בעולם, מחויבת חברת פריסקייל  גם לתמיכה בחינוך מדעי, טכנולוגי, הנדסי ומתמטי (STEM), כדי לקדם את הממציאים של הדור הבא.www.freescale.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.