<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > מיטב דש בחרה ב- InfiniBox – פתרון האחסון של INFINIDAT

מיטב דש בחרה ב- InfiniBox – פתרון האחסון של INFINIDAT

היקף העסקה מוערך במיליון שקלים

מיטב דש, מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל, בחרה בפתרון האחסון המהפכני של INFINIDAT והטמיעה אותו בשני אתרים בחברה. InfiniBox הוטמע במיטב דש במטרה לשפר את זמני התגובה של החברה ללקוחותיה ועובדיה, ולהשיג יעילות גבוהה בשרות לקוחות, בהשגת מידע עסקי ואנליטי וביכולתם של הברוקרים לנצל במהירות הזדמנויות בשוק עבור לקוחותיהם.

גיל צבר - צלם רמי זרנגר

גיל צבר – צלם רמי זרנגר

הפרויקט, המוערך במיליון שקלים, משרת כיום את כל עובדי החברה בכל אתריה. מיטב דש רכשה מ- INFINIDAT נפח אחסון של מאות טרה-בייט.

גיל צבר, סמנכ"ל מערכות מידע במיטב דש, ציין: "לאחר שבחנו מספר פתרונות אחסון, בחרנו ב- InfiniBox, אשר מאפשר לנו להגיב ביעילות רבה יותר ללקוחותינו, פתרון בעל זמינות גבוהה וזמן השבתה מינימאלי, אשר דורש פחות זמן ומאמץ בתחזוקה. זמן התגובה שלנו עלה ב- 200-300%, דבר שתרם לשיפור שביעות הרצון של לקוחותינו ולמיצוב תחרותי שלנו בשוק".

INFINIDAT, חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו, מספקת פתרונות אחסון יעילים ועתירי ביצועים, הניחנים ביכולת לאחסן נפחים גבוהים בשטח קטן ובזמינות גבוהה.

ה- InfiniBox, מציע נפח אחסון שימושי של כ- 2 פטה-בייטס במסד בודד של 19 אינטץ'/U42, עם זמינות של 99.99999%, ביצועים של למעלה מ- 900K IOPS וקצב תקשורת גבוה במיוחד של עד  GB/s 12.5. הפתרון יעיל אנרגטית באופן מיוחד, ומנצל מקסימום של KW 3-8 בעומס מלא.

דן שפרונג, מנהל מכירות ישראל ב- INFINIDAT: "מיטב דש מצטרפת לקרוב ל- 100 ארגונים בישראל ובעולם אשר בחרו ב- InfiniBox כפתרון האחסון שלהן. פתרונות אחסון עתירי ביצועים מאפשרים לארגונים להשיג את מטרותיהם בשוק התחרותי".

 אודותINFINIDAT

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 300 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה קרוב ל- 100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ- 200 פטה-בייט סביב העולם. INFINIDATהודיעה לאחרונה על סבב גיוס שני של 150 מיליון דולר, מתוך סך גיוסים של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות