<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > Prodware משקיעה למעלה ממיליון יורו בהקמת מרכז פיתוח בישראל

Prodware משקיעה למעלה ממיליון יורו בהקמת מרכז פיתוח בישראל

קבוצת Prodware חתמה על הסכם אסטרטגי עם חברת Dreamstech הישראלית לפיתוח, יישום והפצה של תוכנה לנדל"ן מניב, מבוססת Microsoft Dynamics. מרכז הפיתוח יוקם בישראל, ובפיתוח הגירסא הראשונה של התוכנה יושקעו למעלה ממיליון יורו.

התוכנה, שצפויה לעבור את מבחני ההסמכה של מיקרוסופט (CFMD) ברבעון השני של 2016, תופץ באמצעות סניפי Prodware בעולם, ובהמשך, באמצעות ערוץ השותפים של Microsoft. במסגרת שיתוף הפעולה תקים Prodware חטיבות מתמחות בנדל"ן מניב בסניפיה בישראל, צרפת וגרמניה. את הפעילות בישראל יובילו שון סהר ושלמה לבבי, ממייסדי Dreamstech. Dreamstech

"זיהינו ואקום בתחום של פתרונות תוכנה לחברות נדל"ן מניב והחלטנו לפעול מהר" אמר יוסי חיימוב, מנכ"ל, Prodware ישראל. "Prodware, בדומה לחברות בינלאומיות רבות, רואה בישראל את היעד המתאים ביותר להקמת מרכז מו"פ. שיתוף הפעולה עם Dreamstech, מומחית תוכן ובעלת ניסיון מוכח בעולם התוכנה לנדל"ן מניב, יאפשר לנו להקים את מרכז הפיתוח המקצועי ביותר."

ל- Dreamstech עשרות לקוחות המנהלים אלפי שוכרים ונכסי נדל"ן, בשווי מליארדי שקלים, בארץ ובעולם. "הגירסא החדשה של התוכנה שתפותח  ב- Prodware, על בסיס פלטפורמת Microsoft Dynamics, תחבר בין הפלטפורמה הטכנולוגית המתקדמת בתחומה לבין עולם תוכן עשיר, מקצועי ומדויק" הוסיף שון סהר, מנכ"ל Dreamstech. "אנו מודים ל- Prodware על האמון ושמחים לשתף את הידע שצברנו בעבודה עם חברות הנדל"ן המובילות בישראל ובעולם."

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.