<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > קבוצת One1 נכנסת לשוק שירותי הענן ומשיקה את One1Cloud

קבוצת One1 נכנסת לשוק שירותי הענן ומשיקה את One1Cloud

One1Cloud תספק פתרונות ושירותי מחשוב בענן תוך מינוף הניסיון, המומחיות הטכנולוגית ומערך השירותים והתמיכה של קבוצת One1 

שלום דיין

שלום דיין

קבוצת One1 מודיעה על כניסתה לשוק שירותי הענן עם השקת One1Cloud – ספקית שירותי מחשוב ענן בשיתוף עם טריפל סי. קבוצת One1 תספק באמצעות One1Cloud שירותים ופתרונות ענן לפי דרישה, הן ללקוחותיה הקיימים והן לארגונים שאינם נמנים עדיין על לקוחות One1. שירותי הענן של One1Cloud יתבססו על הדאטה סנטר הגדול המשוכלל והמתקדם ביותר שיש בארץ של חברת טריפל סי, עם latency נמוך ומערך תמיכה בעברית של קבוצת One1.

השירותים של One1Cloud ניתנים לרכישה מידית בחנות וירטואלית, המנגישה את שירותי הענן ללקוחות באופן מהיר, אינטואיטיבי ונוח לצריכה ולמעקב – ומעניקה ללקוח שליטה מלאה בשירותים שהוא צורך ואפשרות להרחיב או לצמצם אותם בכל רגע נתון, בשיטת "Pay as you grow".

שלום דיין, סמנכ"ל מכירות בחטיבת התשתיות והחומרה של One1: "הקמת One1Cloud מעצימה את היכולות שאנו מעניקים ללקוחות One1, אחת מחברות ה-IT הגדולות בישראל. השירות של One1Cloud ישולב עם השירותים ופתרונות המחשוב הקיימים של One1 בתחומי התוכנה, החומרה, הטכנולוגיה והפרויקטים. השקת One1Cloud מאפשרת ללקוחותינו שימוש גמיש במשאבי המיחשוב עם פתרונות היברידיים, תוך שילוב הענן עם מיטב הטכנולוגיות והיכולות של הקבוצה ובליווי מוקד תמיכה מקצועי וזמין 24/7. היתרון המשמעותי ללקוח הוא תשלום לפי צריכה".

בן נחום, מנהל מערכות הענן בטריפל סי: "מאז ומתמיד ראתה טריפל סי בשותפי ענן מודל להצלחה, וחברת One1 היא שותפה טבעית. One1 תוכל להציע שירותי ענן מלאים בצורה אוטומטית ובשליטה מלאה של הלקוח. שיתוף פעולה זה  מאפשר לה להתמקד בלקוחות במקום לדאוג לתשתיות וזמינות. המודל העסקי המיוחד שלנו מאפשר גמישות אשר באה לידי ביטוי באפשרויות בחירה בין השירותים והמוצרים הרבים שאנו מציעים יחד עם החופש לבצע פעולות שונות בצורה מלאה, אוטומטית ועצמאית. קבוצת One1, המהווה שותפה מומחית ובעלת ידע וניסיון רב בענף ה-IT, יכולה להגיע למסה קריטית של לקוחות בענן ולשרתם לאורך זמן במערכת זו. אנו צופים עבודה משותפת ארוכת טווח".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות