<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > TriCore משפרת ביצועים, מגבירה יעילות ומעלה את רמת השרות עם INFINIDAT

TriCore משפרת ביצועים, מגבירה יעילות ומעלה את רמת השרות עם INFINIDAT

פתרון האחסון המתקדם InfiniBox מאפשר לספקית שרותי הענן המובילה לעמוד ביעילות בדרישת לקוחותיה לנפחי אחסון הולכים וגדלים

INFINIDAT, המספקת פתרונות אחסון ארגוני עתירי ביצועים בזמינות גבוהה, מכריזה כי חברת TriCore Solutions, המובילה בשרותי יישומים מנוהלים ובאספקת שרותי ענן, הטמיעה את InfiniBox, מערך האחסון המתקדם לארגונים גדולים, על מנת לשפר ביצועים, להגדיל יעילות תפעולית ולאפשר הרחבת שרותיה באופן אפקטיבי.

חברת TriCore הרחיבה במהירות את עסקיה, הוסיפה לקוחות חדשים והגדילה את קיבולת האחסון שלה. החברה הבינה כי עליה למצוא פתרון אחסון משתלם הניתן להרחבה, על מנת להשיג לנפח אחסון שיעמוד בדרישות לקוחותיה לנפחי אחסון הולכים וגדלים.

מאט לאברון משמאל

מאט לאברון משמאל

"InfiniBox נושא יתרונות עצומים לספקי הענן אשר צריכים כל העת להגדיל את קיבולת האחסון שלהם, אך מאידך רוצים לנצל באופן אופטימלי את שטח הרצפה שלהם ולייעל את הוצאת האנרגיה ודרישות הקירור בדטה סנטר" אמר מאט לאברון, מנהל מערכות ותשתית אחסון ב- TriCore Solutions. "רמת הביצועים שהתקבלה תוך שימוש ב- InfiniBox עלתה במספר מונים על רמת ה- IOPS שראינו במערכות אחסון אחרות, חלקן מבוססות באופן מוחלט על טכנולוגיית flash. הביצועים של InfiniBox עולים באופן ניכר על פתרונות אחסון אחרים שבחנו".

InfiniBox מבצע הקצאת אחסון אוטומטית ל- TriCore, דבר אשר הופך את תהליך ההקצאה למהיר יותר באופן ניכר, וחוסך זמן יקר למהנדסי האחסון.

"הקצאת האחסון עם InfiniBox נמשכת כחמש דקות" מסביר איאברון. "בנוסף, ממשק הניהול אינטואיטיבי מאד, דבר שמאפשר למהנדסים שלנו להתחיל ולנהל את המערכת באופן מידי".

איאברון מוסיף כי שדרוגים און-ליין התבצעו באופן חלק וללא טעויות. הוא מוסיף: "המידע בשרתים שלנו שווה כמה מיליוני דולרים בהכנסות ללקוחותינו, כך שהתפעול חייב להתבצע ללא הפרעות.  כאשר ספקים אחרים אומרים ששדרוגים מתבצעים און ליין וללא הפרעות, לא כך המצב תמיד. עם InfiniBox, כל השדרוגים היו שקופים לחלוטין, ללא הפרעה לייצור".

בנוסף לביצועים, לאמינות וליתרונות הניהול של InfiniBox, חברת TriCore התרשמה מעלות הבעלות הכוללת של מערך האחסון ( ה-TCO).

"המחיר של InfiniBox תחרותי ביותר" אמר פיטר סלמנקה, סגן נשיא לתשתיות ב- TriCore Solutions. "כל רישיונות התוכנה כלולים בחומרה, ללא תוספת תשלום. זהו יתרון גדול מנקודת המבט של עלות הבעלות הכוללת. עקרון זה מפשט גם את ניהול סביבת האחסון – אני יודע שאני יכול להשיג כל תוכנה שאני צריך מבלי להגדיל את העלות לכל יחידת אחסון".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות