<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > Telit  חתמה על הסכם הפצה ורישיונות עם SAP עבור פלטפורמת האינטרנט של הדברים – DeviceWISE IoT

Telit  חתמה על הסכם הפצה ורישיונות עם SAP עבור פלטפורמת האינטרנט של הדברים – DeviceWISE IoT

חברת Telit, ספקית פתרונות עולמית בתחום האינטרנט של הדברים (IoT) חתמה על הסכם הפצה ורישיונות עם ענקית הטכנולוגיה SAP לטובת שימוש בטכנולוגיות SAP כחלק מפלטפורמת האינטרנט של הדברים שלה – Telit deviceWISE.

מטרות שיתוף הפעולה בין החברות  הן להציע לחברות וארגונים תשתית פשוטה ומאובטחת לחיבור בין התקנים, להבטיח העברת מידע מהימן למערכות הארגוניות של SAP ולחלץ ערכים מוספים משמעותיים מפלטפורמת SAP HANA. כל זאת  במגוון סביבות עסקיות וענפי תעשייה תוך יכולות שליטה ובקרה מרחוק על מכונות, מעקב אחר סביבות ייצור ,יכולת אחזקה מונעת צריכת והפעלת שירותים מרוחקים ועוד .

אוזי כץ

אוזי כץ

בתוך כך הכריזה לאחרונה SAP על שני פתרונות חדשים בתחום ה-IoT: האחד SAP Asset Intelligence Network והשני SAP predictive Maintenance and Service. אלו נועדו לסייע ליצרני ציוד, ספקי שירותים ומנהלים נכסים להפיק תועלת משמעותית מיישום פתרונות מבוססי האינטרנט של הדברים כחלק ממגמת הגידול בתפוצת חיישנים ומכשירים חכמים, המשנים את פני הניהול של תחומים אלו. פתרונות אלו מספקים את האפליקציות ואת הרשת הארגונית הדרושה במטרה לספק תובנות עסקיות לבעלי העניין ומנהלי הנכסים ובכך לעבור לניהול פרואקטיבי.

שתי החברות כבר משתפות פעולה עם מגוון חברות חדשניות – גדולות וקטנות, הפועלות לקדם טרנספורמציה דיגיטלית באמצעות יישומי האינטרנט של הדברים תוך השגת יעילות תפעולית, יצירת מקורות הכנסה נוספים ממודלים עסקיים, פתרונות ושירותים חדשים ושיפור יכולת הציות התאגידי.

לדברי אוזי כץ, מנכ"ל Telit, "שיתוף הפעולה שלנו עם חברת SAP מספק דרך חדשה לחברות וארגונים, להשתלב בעולם האינטרנט של הדברים (IoT).  אנו נרגשים לספק ללקוחות חדשים וקיימים פתרונות מתקדמים בתחום ה-IoT במגוון תעשיות ושווקים ברחבי-העולם.

כץ מוסיף כי, "אנו מציעים כעת את פורטפוליו המוצרים והפתרונות הרחב ביותר בתחום האינטרנט של הדברים ומביאים איתנו ידע, מומחיות ומשאבים שאין כמותם בתעשייה כדי לסייע ללקוחותינו להשתלב  בעולם פתרונות האינטרנט של הדברים כבר משלב האב טיפוס ועד לשלב הפצה מסחרית נרחבת בכל  העולם.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.