<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > פורטינט מכריזה על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ספקיות שירותי התקשורת BT ו-Telefonica

פורטינט מכריזה על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ספקיות שירותי התקשורת BT ו-Telefonica

שיתופי הפעולה בין החברות נועדו כדי לספק שירותי אבטחה מנוהלים לארגונים

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות הטלקום הגלובליות BT ו-Telefonica, ספקיות מובילות בתחום שירותים ופתרונות תקשורת. במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת BT, פורטינט תשלב את הפיירוול הארגוני FortiGate בפורטפוליו הגלובלי של שירותי האבטחה המנוהלים של BT. במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת Telefonica, פורטינט תשלב את ארכיטקטורת מארג האבטחה שלה בפורטפוליו של שירותי האבטחה המנוהלים של Telefonica.

קן קסי

קן קסי

חברת BT הינה אחת מספקיות שירותי התקשורת המובילות בעולם, עם לקוחות ב-180 מדינות ברחבי העולם. הפעילויות העיקריות של החברה כוללות אספקה גלובלית של שירותי רשת ה-IT; שירותי תקשורת מקומיים, לאומיים ובינלאומיים ללקוחותיה לשימוש ביתי, בעבודה ובכל מקום אחר, ועוד.

Telefonica היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בעולם, המציעה פתרונות מקיפים ואיכות חיבוריות המסופקת לאורך רשתות ברחבי העולם, ובכלל זה רשתות מובייל ופס רחב. לחברה נוכחות משמעותית באירופה, ספרד ודרום אמריקה.

מארק הוג'ס, מנכ"ל חברת BT Security, אמר כי, "אנו מחויבים לספק ללקוחותינו פתרונות אשר יכולים לעזור להם להישאר בטוחים ולתמוך במסע שלהם אל עבר העולם הדיגיטלי. יחד עם פורטינט, אנו מספקים להם פתרונות אבטחה אשר יגנו עליהם מפני מכלול האיומים של ימינו ללא מורכבות נוספת או האטה של הרשתות שלהם".

פדרו פאבלו פרז, מנכ"ל ElevenPaths ומנהל אבטחה גלובלי ב-Telefonica, אמר כי, "הלקוחות שלנו ניצבים היום בפני מחסור במומחי אבטחה, כמו גם בפני תקנות מחמירות ודרישות תאימות. לכך מתווסף נוף איומי סייבר אשר משתנה באופן תמידי. כדי להצליח, הלקוחות פונים לגורמים אשר יסייעו להם להטמיע את התהליכים והטכנולוגיה הנדרשים. מארג האבטחה של פורטינט, המשולב יחד עם מוצרי ElevenPaths של Telefonica, מספקים פתרונות אבטחה מגובשים וחכמים אשר מגינים על סביבות מבוזרות ומאפשרים לבנות ולאכוף מדיניות אבטחה רציפה ועקבית על רשתות מקומיות ורשתות ענן על פני ארכיטקטורות מתקדמות".

קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ו-CEO בפורטינט, אמר כי, "הנוכחות הגלובלית של BT, בשילוב עם מארג האבטחה המותאם של פורטינט זהו שילוב עוצמתי, אשר מדגיש את ההצלחה המשותפת שלנו בשוק שירותי האבטחה המנוהלים המתפתח במהירות. אנו נרגשים לחזק את מערכת היחסים בינינו כדי לספק את טכנולוגיות האבטחה שהלקוחות זקוקים להן על מנת להגן ולפתח את העסקים שלהם".

פטרישיה פרצ'ה, סגנית נשיא בכירה, מכירות ותמיכה בינלאומיות בפורטינט, אמרה כי, "אנו עובדים עם Telefonica קרוב ל-15 שנה. שותפות מוצלחת זו הינה תוצאה של המטרה המשותפת שלנו – לספק את טכנולוגיות האבטחה הנדרשות ללקוחות לצורך הגנה וקידום העסק שלהם. בעוד שTelefonica מרחיבה את תחומי הכיסוי, שירותי הרשת ובסיס הלקוחות שלה, הם זקוקים לשותף בתחום האבטחה אשר יעזור להם לשמור על ביצועים ברמה גבוהה וסקלבילית ללא הפרעה לעסקים. הניסיון הרב שלהם באבטחה וברשתות תקשורת, יחד עם צוות של מומחים ופיתוח של שירותי אבטחה מנוהלים, משמעם כי הלקוחות שלהם נמצאים בידיים טובות".

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. מעל ל-270,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות