<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > פוינטר טלוקיישן נבחרה לספק טכנולוגיה לניהול צי רכבים במשחקים האולימפיים ריו 2016

פוינטר טלוקיישן נבחרה לספק טכנולוגיה לניהול צי רכבים במשחקים האולימפיים ריו 2016

דוד מחלב

דוד מחלב

ראש העין, ישראל – 18 ביולי 2016, פוינטר טלוקיישן בע"מ (נאסד"ק ובורסת ת"א, PNTR), ספקית מובילה של טכנולוגיה ושירותים לניהול משאבים ניידים (MRM), הודיעה היום על חתימת הסכם עם CET RIO (רשות התחבורה של ריו דה ז'נרו) לאספקת טכנולוגיה ושירותי אינטגרציה במהלך המשחקים האולימפיים של 2016,  כולל ניהול רכבים, הצוותים האחראיים על בקרת תנועה, מצבי ואירועי חירום.

למעלה מ-200 רכבים ינוטרו בזמן אמת, באופן שיאפשר ניהול, שליטה ותמיכה במערכות בקרת התנועה החל ב-5 לאוגוסט, 2016 ובמהלך תקופת המשחקים. המערכת תשתמש בפלטפורמת האינטרנט לציי רכב של פוינטר ותשולב במערך בקרת ה- CETוה-COR (מרכז המבצעים העירוני), דבר אשר יאפשר מתן מידע מלא בזמן אמת אודות התנועה בריו.

"אנו שמחים מאוד לקחת חלק חשוב בניהול תקין של המשחקים האולימפיים בקיץ הקרוב," אמר דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר. "העובדה שרשות התחבורה של ריו בחרה בנו לאירוע בסדר גודל שכזה ולניהול התקשורת במשימות חיוניות, מעידה על האמון בפתרון שלנו. אנו מצפים להצלחה ביישום ההסכם ומאמינים כי בחירה זו בפיתרון פוינטר תקדם זכייה בחוזים נוספים באזורים אילו".

אודות פוינטר טלוקיישן

פוינטר הינה ספקית מובילה של מוצרי MRM (Mobile Resource Management) לתעשיית הרכב. השילוב של עליונות טכנולוגית וחדשנות מאפשר לפוינטר לפתח ולייצר פתרונות תקשורת ייחודיים התואמים את צרכי הלקוח. החברה מספקת מגוון שירותים לחברות ביטוח ובעלי רכב, לרבות איתור מכוניות גנובות, ניהול ציי רכב, מוצרי בטיחות ושירותי ערך מוסף אחרים. רשימת הלקוחות של פוינטר צמחה בשנים האחרונות ומוצריה מותקנים בכ 50 מדינות. ההנהלה הראשית ומרכז הפיתוח של החברה ממוקמים באזור התעשייה אפק בראש העין.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות