<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > Infor מכריזה על השקעה משמעותית במזרח התיכון, הודו ואפריקה

Infor מכריזה על השקעה משמעותית במזרח התיכון, הודו ואפריקה

טאריק תמם יעמוד בראש היחידה העסקית עם תכנית להגדיל את נתח השוק פי חמישה

שמעון כהן

שמעון כהן

Infor, ספקית גלובלית מובילה לפתרונות עסקיים לתעשייה, המיוצגת בישראל על ידי Intentia עם פתרון ה- ERP המתקדם Infor M3, מכריזה על מיקוד חדש במזרח התיכון, הודו ואפריקה, עם השקת יחידה עסקית חדשה לאזור ה- IMEA (India, Middle East, Africa). טאריק תמם, אשר הוביל את הפעילות הגלובלית של החברה בתחום ה- HCM מאז 2009, יוביל את יחידת ה- IMEA ממטה החברה בדובאי. תחת הובלתו של תמם, Infor מתכננת להגדיל את נתח השוק שלה באזור פי חמישה עד 2020.

"עם יותר מ- 5,000 לקוחות קיימים, ל- Infor יש כבר עכשיו טביעת רגל ב- IMEA, אבל הזדמנויות הגידול הן בלתי מוגבלות" אמר טאריק תמם, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל IMEA ב- Infor. "המזרח התיכון משתנה מכלכלה מבוססת נפט  להשקעות גדולות בטכנולוגיה המונעות על ידי הסקטור הפרטי, הודו היא אחת הכלכלות הגדולות הבודדות סביב העולם שעדיין גדלה בשתי ספרות, ואפריקה היא היעד הכלכלי האחרון – הגורמים הללו הביאו את Infor להחלטה לקיים פעילות עסקית המוקדשת ל- IMEA".

שמעון כהן, סמנכ"ל פיתוח עסקי ולקוחות אסטרטגיים ב- Intentia אמר כי: "אנו שמחים על מינויו של טאריק למנהל האזור, ובטוחים כי יוכל לסייע לנו להגיע ללקוחות רבים בתחומים בהם אנו פועלים. העובדה כי אינפור ממנה מנהל בכיר כל כך מראה כי ישראל היא יעד אסטרטגי לחברה".

על מנת לתמוך בפעילות ה- IMEA שלה, Infor גייסה מספר רב של עובדים באזור, במיוחד במזרח התיכון. בכל האזור Infor מעסיקה יותר מ- 2,100 עובדים. נוכחותה המורחבת של Infor תשלים את רשת השותפים שלה באזור ותספק מכירות, שירותים, ערך טכנולוגי, שיווק וערכים נוספים.

אודות קבוצת Intentia

RGB_INTENTIAחברת  Intentia הינה החברה המובילה בישראל בהטמעת בפתרונות מחשוב ארגוניים בתעשייה. Intentia מייצגת בישראל את Infor, חברת הפתרונות הארגוניים השלישית בגודלה בעולם, עם פתרון ה- ERP החזק ביותר שלה – Infor M3.

Intentia מציעה את המומחים המובילים בישראל בתחום ה- ERP, בעלי ידע מעמיק בתהליכים תעשייתיים בענפים מגוונים וניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים של מחשוב חוצה ארגון בארץ ובחו"ל.  ניסיונה של Intentia והמקצועיות שלה זיכו אותה לאורך השנים בפרסי מצוינות של חברת Infor.

אודות Infor

The_Infor_logoInfor בונה פתרונות עסקיים יפים עם פונקציונאליות מתקדמת ותובנות מוכחות לתעשיות נבחרות. עם 14 אלף עובדים ולקוחות ביותר מ- 200 מדינות ואזורים, Infor יוצרת אוטומציה בתהליכים קריטיים בתעשיות שונות, כולל בריאות, ייצור, אופנה, הפצה, מלונאות, קמעונאות והמגזר הציבורי. Infor מסייעת לנטרל את הצורך בפיתוח יקר, באמצעות מומחיות עמוקה בתעשייה, המוטמעת בפתרונותיה. עם מטה החברה הממוקם בניו-יורק, Infor היא גם ביתה של אחת מסוכנויות העיצוב במנהטן, Hook&Loop, המתמקדת בחוויית משתמש מהנה ומושכת. לפרטים נוספים: www.infor.com

לקוחות Infor כוללים:

 • 18 מתוך 20 חברות התעופה והחלל המובילות בעולם
 • 8 מתוך 10 חברות ההיי-טק המובילות בעולם
 • 10 מתוך 10 חברות התרופות המובילות בעולם
 • 22 מתוך 25 רשתות הבריאות הגדולות בארצות הברית
 • 20 מתוך 20 הערים הגדולות בארצות הברית
 • 20 מתוך 20 ספקי כלי הרכב המובילים בעולם
 • 19 מתוך 20 המפיצים המובילים בעולם
 • 18 מתוך 20 הקמעונאים הגלובליים המובילים
 • 4 מתוך 5 מבשלות הבירה המובילות בעולם
 • 19 מתוך 20 הבנקים הגלובליים המובילים
 • 10 מתוך 10 מותגי המלונות הגלובליים הגדולים בעולם
 • 6 מתוך 10 מותגי היוקרה הגלובליים המובילים בעולם

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות