<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > ענקית התקשורת הבריטית בריטיש טלקום (BT) בחרה בפתרון האחסון של INFINIDAT

ענקית התקשורת הבריטית בריטיש טלקום (BT) בחרה בפתרון האחסון של INFINIDAT

מיישמת את InfiniBox כחלק מתשתית הדור הבא שלה

INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, מודיעה כי בריטיש טלקום (BT- British Communications PLC), אחת מחברות התקשורת המובילות בעולם לשירותי תקשורת, בחרה בפתרון האחסון InfiniBox™ על מנת לספק אחסון לדור הבא של פלטפורמת התשתית-כשרות שלה (Infrastructure-as-a-Service- IaaS).

ג'ספר

ג'ספר גונדי וואיט

INFINIDAT תאפשר ל-BT למזג ולצמצם את שטח פלטפורמת הווירטואליזציה, להנמיך צריכת אנרגיה על מנת להשיג את היעדים הסביבתיים, להפוך את הניהול לקל יותר על ידי העברת ניהול האחסון לצוותי התפעול, ולהרחיב את נפח האחסון לפי דרישה. במהלך תהליך הוכחת ההיתכנות וההתאמה (PoC), צוות הטכנולוגיות, השרות והתפעול של BT בחן את InfiniBox אל מול מספר רב של פתרונות אחסון בשוק, תוך מיקוד בשימושיות, פונקציונליות, ביצועים ואינטגרציה ל- hypervisor.

"ה- InfiniBox מציע ממשק משתמש ברור ואינטואיטיבי עם ביצועים שווים או טובים יותר ממוצרים אחרים שנבדקו", אמרה אן פישר, ארכיטקטית אחסון בבריטיש טלקום. "אנחנו התרשמנו במיוחד מ- Host PowerTools ו- InfiniMetrics, כלי ניהול האחסון של INFINIDAT".

"זכיה זאת הינה הישג משמעותי, לא רק משום ש- BT הינה לקוח בעל פרופיל גבוה, אלא משום שנבחרנו כחלק מתהליך הערכה מאד תחרותי," אמר ג'ספר גונדי וואיט, מנהל הפעילות של בריטניה ב- INFINIDAT. "ה- PoC המוצלח שלנו הוכיח ש- InfiniBox עושה את מה שאנחנו אומרים שהוא יכול לעשות. סיפקנו ביצועים פורצי דרך, עם גישה גמישה וקלות בשימוש ש- BT דרשה".

InfiniBox הותקנה במספר אתרי דטה-סנטר של BT בבריטניה נכון להיום.

מקורות נוספים:

INFINIDAT Company Overview 

InfiniBox Data Sheet

White Paper – Storing the Future

INFINIDAT on YouTube

אודות בריטיש טלקום (BT)

BT פועלת להשתמש בכוח של התקשורת על מנת להפוך את העולם לטוב יותר. זוהי אחת מספקיות פתרונות ושרותי התקשורת המובילות, המשרתת לקוחות ב- 180 מדינות. פעילותיה העיקריות כוללות אספקה גלובלית של שרותי IT מחוברים לרשת; שרותי טלקומוניקציה מקומיים, לאומיים ובינלאומיים ללקוחותיה לשימוש בבית, בעבודה ובתנועה; מוצרי ושרותי פס רחב, טלוויזיה ואינטרנט; ומוצרי ושרותי מובייל. החל מ- 1 לאפריל 2016, הקבוצה עברה ארגון מחדש וקווי העסקים של החברה כוללים כעת: שירותים גלובליים, סקטור עסקי וציבורי, צרכני, EE, סיטונות והון סיכון, ו- Openreach. עבור השנה שהסתיימה ב- 31 במארס 2016, קבוצת BT דיווחה על הכנסה של 19,042 מיליון ליש"ט עם רווח של 3,029 מיליון ליש"ט לפני מס. British Telecommunications plc (BT) הינה חברת-בת בבעלות מלאה של BT Group plc ומקיפה את כל העסקים והנכסים של BT Group. BT Group plc רשומה בבורסה לניירות ערך בלונדון ובניו-יורק.

למידע נוסף: www.btplc.com

אודות INFINIDATInfinidat

חברות הרוכשות, מאחסנות ומנתחות את המידע הרב ביותר משיגות את היתרון התחרותי הרב ביותר. INFINIDAT מסייעת לארגונים להשיג יתרון תחרותי במחיר שובר שוק על ידי אספקת ביצועים של למעלה מ- 1M IOPs עם זמן אחזור של מיקרו-שניות, זמינות חסרת תקדים של 99.99999% ויותר מ- 2.7 פטה-בייט במסד בודד. מערך האחסון מאפשר אוטומציה של הקצאה, ניהול ואינטגרציה ליישומים, דבר שהופך אותו ליעיל במיוחד וקל לפריסה וניהול. INFINIDAT משנה את הפרדיגמה של אחסון הנתונים בארגון ומצמצמת הוצאות הון, תקורות תפעוליות ומורכבות.

INFINIDAT הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ- 450 פטה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות