<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > Riverbed רוכשת את חברת  Aternity, מובילת שוק בניטור חווית משתמש

Riverbed רוכשת את חברת  Aternity, מובילת שוק בניטור חווית משתמש

ג'רי קנלי

ג'רי קנלי

הרכישה תרחיב את האופרינג של Riverbed בקו המוצרים SteelCentral ותספק, פתרון מקצה-לקצה, המקיף והטוב ביותר בשוק; ל- Aternity מרכז D&R בישראל

 Riverbed Technology, המתמחה בניהול ביצועים של אפליקציות, הכריזה  על רכישת חברת Aternity ,  מובילה עולמית בתחום של ניטור חווית משתמש ואפליקציות ארגוניות. הרכישה של Aternity, תרחיב את קו פתרונות ניטור הביצועים של Riverbed – SteelCentral – ותעשיר אותה עם יכולות  חווית משתמש, הטובות  ביותר בשוק.

Aternity הוקמה ב- 2005, והיא מונה כ- 140 עובדים. המטה שלה יושב בדלוור ויש לה קבוצת פיתוח גדולה בישראל.

"Aternity היא רכישה אסטרטגית עבורינו. האופרינג החדשני שלה, בכל הנוגע לניטור חווית משתמש, משלים ומרחיב את קו פתרונות SteelCentral שלנו," אמר ג'רי מ. קנלי (Jerry M. Kennelly), יו"ר ומנכ"ל Riverbed. "עם הגידול בשימוש במכשירים ניידים, בסביבות וירטואליות ובשירותי ענן, היכולת לנהל את חוויית משתמשי הקצה הפכה להיות חשובה ומורכבת  יותר עבור ארגוני ה- IT. רכישה זו ממצבת את  Riverbed ואת השותפים שלה כמי שיכולים לספק למנמ"רים ולארגונים  מבט שלם על רשתות התקשורת, על היישומים ועל משתמשי הקצה, כולם בפתרון אחד."

הטכנולוגיה המוכחת של Aternity מסייעת לארגונים לעקוב אחר חווית המשתמש בנוגע לכל יישום שרץ על המכשיר. היא מאפשרת להתמקד במשתמש ומעניקה חווית ניטור מעולה הנעדרת ממכשירי ניטור הביצועים הרווחים בשוק. דרך שינוי בפועל של כל מכשיר – פיזי, וירטואלי או נייד – לפלטפורמת ניטור עצמית עם מודעות גבוהה לחוויית המשתמש, ארגונים זוכים ביכולות ניהול IT פרואקטיביות, ממוקדות במשתמש, המפחיתות בצורה דרמטית את הסחות הדעת של העובדים וכך מגבירות את הפרודוקטיביות שלהם.

"ארגונים מאמצים היום במהירות סביבות IT היברידיות כדי לשפר את האג'יליות וכדי לשלוט בעלות התשתיות," אמר מייק סרג'נט (Mike Sargent), סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי של Riverbed SteelCentral. "באמצעות הבנה לעומק וניתוח דרכי הפעולה של אפליקציות ומכשירים מנקודת המבט של המשתמש, Aternity מציעה לארגונים את היכולת לנהל את סביבות ה- IT המורכבות הללו בצורה פרואקטיבית וכך להשיג פרודוקטיביות גבוהה יותר של העובדים. יכולת קריטית זו בשילוב עם העוצמה של SteelCentral יציידו את לקוחותינו בפתרון ניטור ביצועים, המושלם והעוצמתי ביותר בתעשייה."

כחלוצת תחום ניטור חווית משתמשי הקצה, Aternity היום מנטרת יותר מ- 1.7 מיליון מכשירי קצה, לרבות מכשירים ניידים, ווירטואליים ושולחנים. ניטור מבוסס-מכשירים חשוב על מנת לקבל חווית משתמש קצה 'אמיתית', במיוחד בזמן שהאפליקציות ממשיכות לדווח היכן/כיצד הן רצות ומשתמשים מדווחים היכן/כיצד הם נכנסים לאפליקציות אלו.

"IDC מצפה כי שוק תוכנות ה- APM וה- SaaS העולמי יגיע ל- 3.1 מיליארד דולר ב- 2016. חלק גדול מצמיחה זו נובע מתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ומן ההתפתחות של אפליקציות אינטראקטיביות הכוללות ווב, סושיאל ומובייל," מסבירה מרי ג'ונסטון טרנר (Mary Johnston Turner), סמנכ"ל מחקר ב- IDC, בתחום תוכנות לניהול מערכות ארגוניות.

"Aternity מתאימה ל- Riverbed כמו כפפה ליד. הוספת יכולות כגון  חווית משתמש קצה, ניטור מכשירים של משתמשי קצה וניטור פרודוקטיביות של העובדים לרשת ולדפדפן המבוסס על ערכת כלי ה- APM –   SteelCentral, ימצבו את  Riverbed כמי שיכולה לסייע ללקוחות להטמיע ולנהל אפליקציות ותשתיות כדי לתמוך באסטרטגיות העכשוויות בתחומי המובייל, הדיגיטל והעסקים באונליין," הוסיפה טרנר.

רכישת Aternity מצטרפת למומנטום שנוצר בעקבות הגידול המשמעותי בניטור ביצועי ענן, לצד יכולות חדשות  לסייע בהאצת ביצועים עסקיים ופרודוקטיביות, באמצעות פתרונות SteelCentral של Riverbed. קו מוצרי SteelCentral משנה את הדרך בה צוותי IT מנהלים  ביצועים דרך טכנולוגיות ניהול ביצועים עוצמתיות, המאוגדות  בקונסולה אחת, על מנת לסייע ל- IT לשפר נראות של תשתיות אפליקטיביות, לזהות ולתקן בעיות לפני שהן משפיעות על משתמשי הקצה ועל הביצועים העסקיים. רכישה זו מצטרפת לרכישה נוספת של Riverbed – חברת Ocedo – ספקית של SD-WAN בינואר 2016, אשר אפשרה ל- Riverbed להגיע לשוק עם פתרון SD-WAN  (software-defined wide area network) – SteelConnect  – כבר בחודש אפריל השנה. עוד מציעה     Riverbed פיתרון APP (Application Performance Platform) מקיף המספק נראות מקצה לקצה, אופטימיזציה ובקרה. רכישת Aternity צפויה להיסגר באוגוסט 2016 ונתונים  פיננסים אודות העסקה לא נחשפו.

למידע נוסף על פתרונות Aternity בקרו ב-

http://www.riverbed.com/solutions/end-user-experience-monitoring.html

אודות Riverbed

Riverbed רושמת מרווחים של יותר ממיליארד דולר בשנה ומובילה את תחום ה- API (Application Performance Infrastructure). החברה מספקת את הפלטפורמה השלמה ביותר לארגון ההיברידי ומבטיחה כי ביצועי האפליקציות יעמדו בציפיות, המידע יהיה זמין בכל רגע בו נזקקים לו, ובעיות בביצועים ניתן יהיה לזהות  ולפתור לפני שישפיעו על הביצועים העסקיים של הארגון.

Riverbedמאפשרת לארגונים היברידים להפוך ביצועים של אפליקציות ליתרון תחרותי דרך מיקסום הפרודוקטיביות של העובדים ומינוף ה- IT ליצירת סטנדרטים חדשים של אג'יליות תפעולית.

לחברה למעלה מ- 27,000  לקוחות, ביניהם 97 חברות מתוך  Fortune 100 ו-98 מתוך  Forbes Global 100. לפרטים נוספים אודות החברה www.riverbed.com .

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות