<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > FIS הטמיעה מערך אחסון היברידי של Nimble Storage באמצעות DnA-IT

FIS הטמיעה מערך אחסון היברידי של Nimble Storage באמצעות DnA-IT

 

 

איציק בן עזרא

איציק בן עזרא

חברת FIS, הספקית הגדולה בעולם של פתרונות בנקאות ותשלומים, השלימה הטמעה של מערך אחסון של Nimble Storage אשר יסייע בהגדלת ביצועים, אמינות ושקיפות עבור מערכות המידע העסקיות  שלה. מערך האחסון ההיברידי שהוטמע באמצעות חברת DNA-IT, המשלב אחסון וירטואלי ופיזי, ישמש את פעילות חברת סאנגארד הישראלית שנרכשה על FIS במהלך חודש מרץ 2016.

הפתרון יהווה בסיס לנגישות אל נתונים המשמשים מערכות ארגוניות, כגון מערכות פיננסים ו- ERP, וכן לאחסון מכונות וירטואליות שמשמשות את מערך התמיכה של FIS לצורך סימולציה של מערכות הפועלות אצל לקוחות. ההטמעה שביצעה DnA-IT נעשתה במהירות תוך מספר ימים, בצורה שקופה לחלוטין עבור המשתמשים. היקף הפרוייקט נאמד במאות אלפי שקלים.

Nimble Storage מחליפה ב- FIS מערך אחסון ותיק שהגיע למיצוי מירבי ופגע ביכולת ההתרחבות העסקית. במסגרת הפרוייקט הותקן פתרון האחסון  CS300 של Nimble Storage, בהיקף של 50 טרה, כולל מערכת נוספת עבור רפליקציה המבוססת בסניף של החברה בצרפת. הבחירה בנימבל סטורג' נעשתה לאחר בחינה של מספר פתרונות, והתבססה בין היתר על ניסיון חיובי מאוד בעבודה עם Nimble של מנהלי IT באתרים אחרים ב- FIS.

לדברי איציק בן עזרא, מנהל ה- IT של FIS בישראל, "המערך של Nimble Storage הביא לשיפור משמעותי בזמני התגובה ובקצב הקריאה והכתיבה לדיסק , דבר המאפשר תמיכה במערכות רבות ומורכבות יותר. בנוסף יכולות הדחיסה שכלולות בהיצע של Nimble Storage הביאו לכיווץ של כ- 40% בנתונים. כתוצאה מכך, הצטמצמה גם תפוסת מקום פיסית של מערך האחסון ל -3U. כמו כן, מאפשר מערך האחסון המודרני גידול בהיקף מערך האחסון ללא פגיעה בביצועים וחסכון משמעותי בחשמל ביחס למתחרים".

"הלכנו על משהו מתקדם מאוד, וזה הקפיץ אותנו בכמה רמות, מבחינת כלי ניהול והוספת  יכולות שלא היו לנו בעבר. Nimble Storage מספקת טכנולוגיות מסויימות שקיימות אצל מתחרות, כגון תמיכה בסנאפשוטים ורפליקציות אבל אצל המתחרות יש צורך להוסיף תשלום כדי להגיע לאותם רמות של ביצועים, ודחיסה כמו ב- Nimble Storage".

"במיגרציה גילינו יתרונות מתקדמים", אומר בן עזרא. "במערכת הקודמת לקח לנו המון זמן  רק לבצע התקנה והגדרות כגון LUNs, iSCSI  וכל מה שמסביב. עם Nimble, אחרי שעתיים המערכת כבר מספקת שירותים ברמה גבוהה. DNA-IT ביצעו את הפרוייקט במקצועיות רבה. למנהל הפרויקט מטעמם היה את הניסיון, ותשובה לכל דבר".

כפיר שפיר, מנהל פעילות Nimble Storage בישראל ציין: "בארגון כמו FIS שבו היציבות והמהירות חשובים מעין כמותם פתרון האחסון ההיברידי של Nimble Storage סייע להגדיל משמעותית את היציבות, הורדת העומס, ביצועי היישומים, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכה האנרגיה. בנוסף, הניהול והבקרה הפכו לפשוטים הרבה יותר. FIS מצטרפת אל למעלה מ- 8,000 לקוחות Nimble Storage ברחבי העולם המיישמים את הדור הבא בעולם האחסון".

אודות Nimble Storage

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור DnA-IT וTERA SKY-.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות