<
יום שבת , פברואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקאות > CA Technologies רוכשת את BlazeMeter הישראלית להגברת מהירות ואיכות הבדיקות באפליקציות

CA Technologies רוכשת את BlazeMeter הישראלית להגברת מהירות ואיכות הבדיקות באפליקציות

הרכישה נועדה להרחיב את מגוון הכלים שפתרון ה- DevOps של CA מציע וכולל פתרון קל להפעלה, מבוסס שירות ( SaaS) המגביר את ביצועי הבדיקות לאפליקציות ומבוסס על קוד פתוח

ניו יורק, 21 לספטמבר, 2016 CA Technologies ( NASDAQ;CA) הכריזה היום על חתימת הסכם סופי לרכישת חברת BlazeMeter', מובילה בתחום כלים מבוססי קוד פתוח לביצועי בדיקות רציפות של אפליקציות . תנאי הרכישה לא נמסרו. סגירת העסקה צפויה להתבצע עד סוף השנה.

אלון ג'ירמונסקי

אלון ג'ירמונסקי

הרכישה של BlazeMeter הפרטית, תאפשר ל- CA Technologies להרחיב את פורטפוליו כלי ה-DevOps שלה. BlazeMeter מתאימה בצורה מושלמת לפתרונות הרציפים של CA ותתרום לשיפור יעילות הבדיקות וההאצה של הטמעת אפליקציות.

" BlazeMeter הגדירה מחדש את ביצועי הבדיקות של אפליקציות בפשטות שלה, מודל התוכנה כשרות ( SaaS) הקל להטמעה שלה ומהירות החזר ההשקעה בה. " אמר איימן סעיד, נשיא ומנהל מוצר ראשי , CA Technologies. " הרכישה  תחזק את מובילותינו בתחום הבדיקות הרציפות ותעזור למאמצנו להפוך את ביצועי הבדיקות כחלק מכל מסע פיתוח של ארגונים השואפים למהירות ואיכות בפיתוח תוכנה חדשה ויוזמות".

בעת שצוותי פיתוח מאמצים את מתודולוגיות ה-Agile  והרציפות על מנת לקצר את זמן היציאה לשוק של אפליקציות, וארגונים נאבקים כדי לעמוד בתחרות ,מהירויות הבדיקות הפכו לצוואר בקבוק בשחרור אפליקציות מהר יותר. עם הפתרון של BlazeMeter מפתחים ומהנדסי ביצועים יכולים לבצע את הבדיקות מוקדם יותר ולעיתים תכופות יותר במחזור חיי האפליקציה על מנת לשפר את תהליך הבדיקות ולהימנע מתקלות ביצועים קרוב מאוד לתאריך שיווק המוצר.

" מפתחים ומהנדסי ביצועים מעוניינים להשיג כיסוי רחב ביותר של בדיקות על ידי שימוש בכלי קוד פתוח וכלים שיכולים להשתלב היטב בסביבת המפתח" אמר אלון גירמונסקי , מייסד ומנכ"ל BlazeMeter. " איחוד הכוחות עם CA Technologies יאפשר לBlazeMeter להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה שלנו ולהנות מהמשאבים הנרחבים של CA Technologies על מנת לשרת טוב יותר את לקוחותינו".

הפתרון המסחרי של BlazeMeter לבדיקות רציפות של אפליקציות בשרות עצמי מתאים בצורה מלאה ל- Apache JMeter  כמו גם לכלים נוספים מבוססי קוד פתוח כמו Selenium, Gatling ו- Locust.

לBlazeMeter- שנוסדה ב- 2011 משרדים בתל אביב , ישראל ובפאלו אלטו , קליפורניה.

אודות CA Technologiesca-technologies-logo

חברת CA Technologies ( NASDAQ;CA) מציעה תוכנות ושירותים לניהול המחשוב. קבוצת CA Technologies מתמחה בכל סביבות המחשוב – ממחשוב מיינפריים ועד סביבות וירטואליות וענני מחשוב. CA Technologies מנהלת סביבות מחשוב, מאבטחת אותן ומסייעת ללקוחות לספק שירותי מחשוב גמישים יותר.

המוצרים והשירותים החדשניים של CA Technologies מעניקים תובנות חיוניות ושליטה מקיפה למחלקות מחשוב שמבקשות לקדם את הגמישות העסקית. מרבית החברות ברשימת Global Fortune 500 מנהלות את מערכות המחשוב המתפתחות שלהן בעזרת CA Technologies .

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות