<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > IXIA מינתה את זברה טכנולוגיות כמפיצה של פתרונותיה בישראל

IXIA מינתה את זברה טכנולוגיות כמפיצה של פתרונותיה בישראל

חברת ההפצה זברה טכנולוגיות, המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום תשתיות ה- IT ואבטחת מידע, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות אבטחת המידע, הבדיקות וניראות רשת (Visibility) של חברת  IXIA. במסגרת ההסכם תפיץ זברה טכנולוגיות את מגוון הפתרונות של IXIA ללקוחות באמצעות רשת של מאות שותפים עסקיים וטכנולוגיים.

חברת Ixia הינה ספקית גלובלית מובילה בתחום בדיקות, ניטור, נראות הרשת, אבטחת המידע ואופטימיזציה של רשתות תקשורת. יצרני ציוד תקשורת, ספקיות שירותי תקשורת, ארגונים וגופים ממשלתיים משתמשים בפתרונות הסימולציה והבדיקות של Ixia על מנת לאשר טווח רחב של פתרונות לרשתות תקשורת קוויות (IP), Wi-Fi, וסלולארית (דור שלישי ורביעי).

הפתרונות של Ixia מדמים תנאים של עולם אמיתי על ידי יצירת טווח רחב של פרוטוקולים בכל שכבות הרשת ותנועת משתמשים ביישומי מדיה עשירה על מנת לוודא ביצועים ברמה גבוהה, תאימות ואבטחת מחשוב ענן, ליבת רשת, מרכזי נתונים ורשתות אלחוטיות. בין לקוחותיה הגדולים בעולם ניתן למנות את 15 יצרני הציוד הגדולים בעולם, 47 מתוך 50 חברות הטלקום הגדולות בעולם ו- 77  ארגונים מרשימת Fortune 100. בין הלקוחות נכללים: בנק אוף אמריקה, אורנג', ג'וניפר נטוורקס, סיסקו, פייסבוק, גוגל, וולס פארגו, AT&T, FireEye ועוד.

בישראל מוטמעים פתרונות IXIA בקרב מאות לקוחות במגזר הפיננסי (בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח), המגזר הציבורי (ממשלה, בטחון), ארגוני אנטרפרייז (הייטק, מסחר ותעשייה) וה-Telecom.

אלי וודינסקי

אלי וודינסקי

פתרונות ה-TAP (Copper/Fiber/Virtual) מאפשרים העתקת 100% תעבורה מתשתיות הרשת וה-Data Center לעבר כלי הניטור, האנליטיקה ואבטחת המידע של IXIA ללא צורך ב- Port Mirror/ Span port.

בנוסף, איחדה IXIA את פתרונות ה-network packet broker לפתרון אחד כולל (VisionOne) המאגד את התעבורה המגיעה מהטאפים, מעביר רק את המידע הדרוש, ובכך חוסך

תעבורה מיותרת ועלויות של כלי הניטור השונים על ידי סינון, הורדת\הקטנת חבילות מידע (Packets), ניטרול תעבורה כפולה (De Duplication) הסתרה של פרטים רגישים (Masking), פתיחת תעבורה מוצפנת (SSL Decription) ועוד.

איחוד הפתרונות, עם הניסיון הרב ש-IXIA הביאה מתחום הסימולציה והבדיקות, יוצרים את הפתרון הרחב והמקיף ביותר בתחום הניטור, סינון, אופטימיזצית הרשת ואבטחת המידע על כל שכבות המידע.

"פתרונות הניטור והנראות של IXIA – באמצעות איסוף נתונים מהיר, עיבוד, וסינון זרימת הנתונים, מאפשרים להגדיל ולשפר את מערך ה-IT מבלי להקריב ביצועים. הפתרונות מאפשרים לארגונים להרחיב את תשתיות אבטחת המידע שלהם ולקבל נראות מלאה על התעבורה הזורמת בכל מקום בסביבת הרשת" אמר אלי וודינסקי, מנכ"ל זברה טכנולוגיות. "אנו שמחים לצרף את הפתרונות של IXIA לפורטפוליו שלנו. הפתרונות המתקדמים של IXIA יחד עם שלל הפתרונות המשלימים שאנו מציעים מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו פתרון מקיף  בכל מה שקשור לתשתיות התקשורת ואבטחת המידע בארגון".

אדר אייל

אדר אייל

"אנחנו שמחים לצרף את חברת זברה למערך המכירות שלנו, וזאת לאחר בדיקה מקיפה שעשינו בשוק הישראלי למציאת השותף המתאים. שיתוף הפעולה עם זברה יאפשר תמיכה מכירתית מהירה וטובה יותר למאות לקוחותינו בענפים השונים בישראל. שיתוף הפעולה בא לתת מענה לגידול המהיר בהיקף העסקים אותו אנו חווים היום, וכן לזה המתוכנן בשנים הקרובות", אמר אדר אייל, מנהל פעילות Ixia בישראל, מזרח אירופה ואפריקה.

אודות זברה טכנולוגיות

זברה טכנולוגיות הינה חברת הפצה המתמחה  במתן פתרונות חדשניים בתחומי תשתיות ה- IT. החברה מייצגת בישראל קשת רחבה של ספקיות טכנולוגיה מהמובילות בעולם ובכלל זה פתרונות אבטחת מידע, תקשורת נתונים, ניהול רשתות וירטואליזציה ועוד.

כחברת הפצה, אשר דוגלת בשילוב של פתרונות איכותיים ושירות ברמה הגבוהה ביותר, זברה טכנולוגיות פועלת על פי עקרונות ההפצה בעל ערכים מוספים – VAD – Value Added Distributor.  זברה טכנולוגיות מספקת פתרונות ערך מוסף משמעותיים לשוק ההפצה הישראלי. החברה מפיצה את פתרונותיה למערך נרחב של אינטרגרטורים ומשווקים מובילים בשוק הישראלי. הקשר של החברה עם מערך המשווקים שלה מתחיל באספקת הפתרונות על פי המפרט הדרוש וזמני האספקה הדרושים ,ממשיך בהדרכה והכשרה של המשווקים, בשירות שוטף הניתן לאורך חיי המוצר וכן בסיוע מתמיד לאיתור הזדמנויות עסקיות בשוק ולמימושן.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות