<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > טוליפ מקבוצת יעל חתמה על הסכם שת"פ עם חברת Invoke

טוליפ מקבוצת יעל חתמה על הסכם שת"פ עם חברת Invoke

ישתפו פעולה בשוק הישראלי בשיווק והטמעת פתרונות דיווח לרגולטור 

שירלי כהן שוורץ

שירלי כהן שוורץ

חברת טוליפ מקבוצת יעל, חתמה על הסכם שותפות עם Invoke, ספקית מובילה של תוכנה פיננסית לאספקת פתרונות מתוחכמים המיועדים לדיווח לרגולטור בישראל. השותפות מאחדת את הידע של טוליפ בהטמעת מערכות מידע פיננסיות ומערכות מידע ארגוניות, יחד עם הפתרונות של Invoke לשוק הפיננסי המוטמעים בבנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים ברחבי העולם.

טוליפ פועלת בשוק המקומי מאז 1999 ונרכשה על ידי קבוצת יעל בשנת 2014. החברה עוסקת בייעוץ והטמעה של מערכות בתחומי הביקורת, הבקרה וה –Sarbanes Oxley. החברה הינה נציגה בשוק המקומי של  תוכנות ופתרונות לעריכת  דו"חות כספיים, דו"חות ניהוליים, מצגות, דיווחי XBRL ודיווחים תקופתיים אחרים לדירקטוריון ולמשקיעים.

"אנו שמחים מאוד להכריז על השותפות האסטרטגית עם Invoke, המוסיפה נדבך חשוב להיצע פתרונות ניהול הסיכונים והדיווח הרגולטורי שלנו אמרה שירלי כהן-שוורץ, מנכ"לית משותפת בטוליפ, מקבוצת יעל. "שותפות זו, מחזקת את יכולתנו לספק ללקוחותינו שרשרת ערך שתאפשר להם להשלים את הדיווחים הפיננסיים שלהם בצורה מקצועית ומדויקת ובהתאם לדרישות הרגולטור. דיווח רגולטורי הוא אחד האתגרים עימם מתמודדים בנקים וחברות ביטוח, עקב מספר גדול של דו"חות והדרישות הרגולטוריות של הרשויות, המשתנות לעתים קרובות" מוסיפה שירלי. "הגשת דיווחים תקפים ונכונים במועד ובפורמט מעודכן היא משימה הגוזלת זמן ותשומות ארגוניות. עם הפתרונות המוכנים שמציעות כעת טוליפ ו-Invoke יוכלו הלקוחות להגיש לרשויות דיווחים מדויקים בתהליך חלק, המנצל את המשאבים ביעילות משופרת".

אנטואן בורדס, מנהל חטיבת הבנקאות והביטוח ב-Invoke: "שילוב הניסיון והיכולות הנרחבים של טוליפ וקבוצת יעל, יחד עם קו מוצרי התוכנה הטקטיים והאסטרטגיים שלנו, יאפשר לנו להציע ללקוחות הישראליים פתרונות ייחודיים, אשר בנוסף לציות לרגולציה, גם יבטיחו את איכות הנתונים. השותפות האסטרטגית עם טוליפ תחזק את מעמדנו בשוק הישראלי".

אודות קבוצת יעל

קבוצת יעל הינה קבוצת IT מהמובילות בישראל. הקבוצה מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם. פעילות הקבוצה כוללת פרויקטי אינטגרציה, יישום מערכות ERP ו-CRM, הטמעת פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, פתרונות ענן, דיגיטל וניהול תוכן ומסמכים. זאת לצד ניסיון רב במתן שירותי מיקור חוץ, ייעוץ והדרכה. המרכיב המרכזי בהצלחותיה של קבוצת יעל היא חדשנות מתמדת המשולבת בניסיון רב שנים, ביכולת ההקשבה, מתן השירות והבנת הלקוח. חדשנות זו, היא שמסייעת לנו להפוך רעיון לערך ללקוח ולהטמיעו באופן שמייצר תועלת. כך חוזרים אלינו לקוחותינו פעם אחר פעם, כבר מעל חמישים שנה.  http://www.yaelgroup.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות