<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקי IT בישראל > מרכז התכנון של חברת Veriest Solutions מקבוצת אמן מצטרפת לתוכנית ה-Alliance של חברת Xilinx 

מרכז התכנון של חברת Veriest Solutions מקבוצת אמן מצטרפת לתוכנית ה-Alliance של חברת Xilinx 

המהלך נועד לענות על הצורך הגדל בשירותי תכן איכותיים לתעשיית החומרה

Veriest Solutions מקבוצת אמן, חברה מובילה בתכנון פרוייקטי אלקטרוניקה ושבבים, הכריזה על הצטרפותה לתוכנית ה-Alliance של Xilinx.  במסגרת התוכנית, וריאסט  עומדת

משה זלצברג

משה זלצברג

בקשר רציף עם חברת רכיבים המתכנתים (FPGA) המובילה כדי להטמיע את החידושים האחרונים של טכנולוגיות הרכיבים ומתודולוגיות התכנון לטובת הפרוייקטים שוריאסט מבצעת ללקוחותיה בארץ ובעולם.

שיתוף הפעולה בין החברות יושק בכנס Semisrael שיערך באבניו, איירפורט סיטי ב-15.11.2016. חברת וריאסט נותנת חסות למסלול "תכן ואימות שבבים" בכנס, ובמסגרתו החברה תציג פתרון ייחודי לחיבור בין רכיבים המבוסס על טכנולוגיית חברת Xilinx.

"שוק ההיי-טק מאופיין בשנים האחרונות במגמות שונות הדורשות פיתוח חומרה ייעודית: תעשיות התקשורת וה-Data Center, הרכב, הבית והעיר החכמים ועזרים רפואיים ולבישים, כולם כוללים יותר ויותר רכיבים אלקטרוניים. רכיבים המתכנתים (FPGA) של חברת Xilinx הם מענה מעולה ליישומים רבים בהם נדרש פתרון בעל גמישות רבה, מהירות הגעה לשוק והוצאות הנדסה נמוכות. לכן, אנחנו שמחים על שתוף הפעולה עם Xilinx שמאפשר לנו להגיע לתוצאות מיטביות עבור מוצרי לקוחותינו", מציין משה זלצברג, מנכ"ל Veriest Solutions מקבוצת אמן.

גדעון קדם, מנכ"ל Xilinx ישראל: "חברת Xilinx שמחה לשתף פעולה עם חברת שירותי תכנון המובילה Veriest. עם התרחבות מעגל החברות שמנצלות את הטכנולוגיה המתקדמת של Xilinx, Veriest  מהווה נדבך נוסף במאמצנו לתמוך בלקוחותינו להגיע לפתרונות אופטימליים תוך הזמן הקצר ביותר".

פרטים נוספים ניתן לקבל בinfo@veriest-v.com

אודות  Veriest

חברת Veriest מקבוצת אמן היא בית תכנון בינלאומי המספק טווח רחב של שירותי הנדסה מקצועיים. בין לקוחות החברה נמצאים מובילי תעשייה העולמית, חברות מהתחום הבטחוני, וסטארט-אפים בשלבים המוקדמים המפתחים טכנולוגיית שבבים מהשורה הראשונה.

Veriest נוסדה ב-2007 על ידי חגי ארבל וקבוצת מומחי VLSI וכיום מחזיקה מרכזי פיתוח בישראל ובסרביה. צוותי החברה בשני המוקדים מחזיקים מומחים בעיצוב שבבי ASIC, בוריפיקציה, בעיצוב FPGA, וירטואליזציה, תוכנות משובצות ובנושאים טכנולוגיים נוספים.

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר החברה בכתובת: www.veriest-v.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות